Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 394 απο 470 ΠρώτοΠρώτο ... 294384390391392393394395396397398404 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3,931 έως 3,940 από 4696
    Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2007
    Περιοχή
    European Union

Question Re: Pioneer Kuro 9th generation

παιδες ερωτησουλα

οχι οχι δεν εχει να κανει με ενεργοποιηση των hdmi εχω κολλησει χαρτακι πισω απτη τηλεοραση χαχαχαχχαααααα

ας εχει χαρη το προβολι η κουκλιτσα μου θα τοποθετηθει στο τοιχο μιας κ πλεον ειναι συλλεκτικο εργο τεχνης!! Η ερωτηση ειναι για τη vesa κοιταω μιας κ μεσα στο μανουαλ δε πηρε κατι το ματι μου?? 400 χ 400 ειναι ??

και ενα τελευταιο μιας κ αρχισα διαιτα εψαχνα να βρω online τα κιλα της pioneer αλλα σε ενα σαιτ εγραφε 33.5 και σε αλλο 39 !! ξερουμε τι ισχυει??

Και μονο που ακουω τη γυναικα να μου λεει το μονο σωστο πραμα που εχω κανει στο σπιτι ειναι ο προβολεας εκει τελειωνουν ολα....

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2009

Re: Pioneer Kuro 9th generation

Ποια kuro έχεις?

Βασικά δεν έχει και πολύ σημασία
    Εγώ αυτή την βάση έχω η οποία είναι ιδιαιτέρα ευέλικτη τόσο σε inches όσο και σε vesa.
    http://www.vogels.com/web/Consumer/P...T-FLAT-XLC.htm
    Πιστεύω πως σε οποία εταιρία και να κινηθείς θα βρεις αντίστοιχα προϊόντα,που κάνουν δηλαδή για πληθώρα τηλεοράσεων!
    Last edited by stelios26; 02-03-2011 at 11:59. Λόγος: Συμπλήρωμα

Μέλος ΔΣ

Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

Απάντηση: Re: Pioneer Kuro 9th generation

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από alefantos2007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ενα τελευταιο μιας κ αρχισα διαιτα εψαχνα να βρω online τα κιλα της pioneer αλλα σε ενα σαιτ εγραφε 33.5 και σε αλλο 39 !! ξερουμε τι ισχυει??
    33,9 kg είναι το βάρος της 5090Η χωρίς βάση και ηχεία......
    Κώστας

"Si vis pacem, para bellum"

" Αρχεσθαι μαθών, άρχειν επιστήσει"

"Τον άρχοντα τριών δει μέμνησθαι: Πρώτον ότι ανθρώπων άρχει. Δεύτερον ότι κατά νόμους άρχει. Τρίτον ότι ουκ αεί άρχει."

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2007
    Περιοχή
    European Union

Thumbs up Re: Απάντηση: Re: Pioneer Kuro 9th generation

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από kblachos Εμφάνιση μηνυμάτων
    33,9 kg είναι το βάρος της 5090Η χωρίς βάση και ηχεία......
    οποτε μαλλον τα 39 κιλα που ειδα θα ηταν με ηχεια και βαση.....

Και μονο που ακουω τη γυναικα να μου λεει το μονο σωστο πραμα που εχω κανει στο σπιτι ειναι ο προβολεας εκει τελειωνουν ολα....

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2007
    Περιοχή
    European Union

Thumbs up Re: Pioneer Kuro 9th generation

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από stelios26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια kuro έχεις?

Βασικά δεν έχει και πολύ σημασία
    Εγώ αυτή την βάση έχω η οποία είναι ιδιαιτέρα ευέλικτη τόσο σε inches όσο και σε vesa.
    http://www.vogels.com/web/Consumer/P...T-FLAT-XLC.htm
    Πιστεύω πως σε οποία εταιρία και να κινηθείς θα βρεις αντίστοιχα προϊόντα,που κάνουν δηλαδή για πληθώρα τηλεοράσεων!
    την 5090 εχω και βασικα την ειχα κ αυτη στις επιλογες μου! βασικα ψαχνομαι για τη βαση με τη λιγοτερη αποσταση τοιχου τηλεορασης αλλα απτην αλλη τωρα που χαζευα κ το μανουαλ θελεις λιγο χωρο κ απο πισω για να αεριζονται τα σπλαχνα της!!

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από alefantos2007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    την 5090 εχω και βασικα την ειχα κ αυτη στις επιλογες μου! βασικα ψαχνομαι για τη βαση με τη λιγοτερη αποσταση τοιχου τηλεορασης αλλα απτην αλλη τωρα που χαζευα κ το μανουαλ θελεις λιγο χωρο κ απο πισω για να αεριζονται τα σπλαχνα της!!
    Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα για αυτό!Μια χαρά αερίζεται!
    Είναι φοβερή βάση, πολύ μαζεμένη και έχει και εφόρου ζωής εγγύηση αν λέει κάτι αυτό...
    Πριν ένα χρόνο περίπου,που την πήρα εγώ είχε από 75 μέχρι 100 ευρω.

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2007
    Περιοχή
    European Union

Question Re: Pioneer Kuro 9th generation

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από stelios26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα για αυτό!Μια χαρά αερίζεται!
    Είναι φοβερή βάση, πολύ μαζεμένη και έχει και εφόρου ζωής εγγύηση αν λέει κάτι αυτό...
    Πριν ένα χρόνο περίπου,που την πήρα εγώ είχε από 75 μέχρι 100 ευρω.
    επειδη βλεπω πολλες τρυπες στη βαση υποθετω αν θες μπορεις να βαλεις λιγο ποιο ψηλα ή χαμηλα τη τηλεοραση σωστα??

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2009

η βάση μπαίνει ως εξής: βιδώνεις 2 μεταλλικές βέργες κάθετα στην πλάτη της τηλεόρασης οι οποίες φέρουν γαντζακια. πολύ σωστά όπως είπες βιδώνεις στο επιθυμητό ύψος τις βέργες και στην συνεχεία αφού έχεις συναρμολογήσει και βιδώσει στον τοίχο την βάση απλά κρεμάς την τηλεόραση η οποία ασφαλίζει με τα γαντζακια. Επίσης θέλει 2 άτομα οπωσδήποτε!

Supreme Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2007
    Περιοχή
    European Union

Talking Re: Pioneer Kuro 9th generation

να σε καλα Στελαρα σε ευχαριστω και παλι!!! Γυρω στα 80ευρω τη σκρουτζαρω οποτε το απογευματακι αν προλαβω θα πεταχτω για αγορα!!

Ασχετο μπορει να ειναι λιγο οφτοπικ αλλα επειδη εχει να κανει με τη τηλεοραση θα το γραψω μιας κ μου το θυμησες τωρα με τα 2 ατομα που ειπες!!

Επειδη οταν εκανα την αγορα της θεας ημουν εξωτερικο θυμαμαι παω στο καταστημα για τη παραλαβη. Φυσικα και στο εξωτερικο υπαρχουν παζαρια ποσο μαλλον οταν υπαρχει κ συναδελφικη αλληλεγγυη....
    Αφου τα βρηκαμε σε ολα για το κερασακι στη τουρτα μου λεει οτι κατα τη παραδοση θα ερθουν κ 2 υπαλληλοι να με βοηθησουν να τη τοποθετησουμε στη βαση που ειχε το επιπλο που ειχα αγορασει απο αλλο καταστημα.

Τα παιδια ηρθαν και το μονο που θυμαμαι ειναι οτι καθομουν στη πολυθρονα κ εβγαζα φωτος για να ανεβασω στο avclub xaxaxaxaxaaaa!!! 3 φορες μου αλλαξαν το υψος τοποθετησης εκατσαν μου ρυθμισαν τα καναλια μου περασαν τη νοβα κ τα τοπικα καναλια. Ρε παιδια λεω δε χρειαζεται θα τα κανω εγω σιγα.....
    Παραγγειλα μερικες πιτσες για να τους κερασω ουτε κομματι δεν εφαγαν λεει εν ωρα εργασιας!!! Ουτε για το σπιτι δε τις πηραν κ φυσικα ουτε λογος για μπουρμπουαρ!!

Εναμιση χρονο στο ελλαδα εχοντας φτιαξει το μισο σπιτι και με πολλα συνεργεια εδω κ κει ουτε που πλησιασαν τα συγκεκριμενα παλικαρια....

υγ... και τα ακουσα κ απτη γυναικα γιατι λεει δεν εφαγαν δε ηπιαν δε τους εδωσες κ τιποτα για το κοπο τους!!!

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2009

Παρακαλώ! Χαίρομαι που βοήθησα κάπως!
    Μου θύμησες φοβερές στιγμές..
    Όταν την πήρα σπίτι,την αντίκρισα 1η φορά εκτός κούτας(σοκ & δέος),την κρεμάσαμε εν τελεί,και βεβαίως όταν αντίκρισα το μαύρο της!
    Πίστευα ότι είναι υπερβολές αλλά εξακολουθεί και με εντυπωσιάζει!

Σελίδα 394 απο 470 ΠρώτοΠρώτο ... 294384390391392393394395396397398404 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης