ΣΥΝΔΕΣΗ ΗΟΜΕ SINEMA.ΠΩΣ?

arxontas7

Established Member
14 May 2008
239
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΗ TOY HOME CINEMA ΑΠΗΡΟΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ROISTER HT-4000.ΚΟΛΩΝΕΣ Κ ΤΑ 4 ΣΑΡΑΟΥΝΤ.ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΛΑΚΕ ΤΑ ΕΠΙΧΡΥΣΟΜΕΝΑ,ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΣΩ,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑΙ Κ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΙΣΩ.ΤΙ ΚΑΝΩ?
 

arxontas7

Established Member
14 May 2008
239
Re: Απάντηση: ΣΥΝΔΕΣΗ ΗΟΜΕ SINEMA.ΠΩΣ?

Τι σημαίνει πρέπει;και τι σημαίνει θα υπάρξε πρόβλημα;....φυσικά και δεν υπάρχει πρόβλημα εαν δεν βάλεις τα ίδια.
ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΓΟΥΕΗ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.
 
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΣΥΝΔΕΣΗ ΗΟΜΕ SINEMA.ΠΩΣ?

ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΓΟΥΕΗ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.
Μην ανησυχείς....άσχετοι όπως το λές κάποτε ήμασταν όλοι μας, και γιά αυτό είμαστε εδω...
 

arxontas7

Established Member
14 May 2008
239
ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ, ΕΠΙΧΡΥΣΟΜΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΑΠΛΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΤΑ ΠΙΣΩ....:smash:
 

doros

AVClub Addicted Member
19 June 2006
1,411
Ηράκλειο Αττικής
Γενικά μας ενδιαφέρει να έχει κάποια διατομή το καλώδιο των ηχείων, αναλόγως των ρευμάτων που θα περνάνε. Επειδή στα πίσω γενικά δεν έχουμε ίδιες εντάσεις, μπορούμε να βάλουμε και λεπτότερα από τα μπροστινά. Από την άλλη, ούτε τα επιχρυσωμένα προφανώς είναι υποχρεωτικά.
 

arxontas7

Established Member
14 May 2008
239
Re: Απάντηση: ΣΥΝΔΕΣΗ ΗΟΜΕ SINEMA.ΠΩΣ?

Γενικά μας ενδιαφέρει να έχει κάποια διατομή το καλώδιο των ηχείων, αναλόγως των ρευμάτων που θα περνάνε. Επειδή στα πίσω γενικά δεν έχουμε ίδιες εντάσεις, μπορούμε να βάλουμε και λεπτότερα από τα μπροστινά. Από την άλλη, ούτε τα επιχρυσωμένα προφανώς είναι υποχρεωτικά.
THANKS DOROS.