Let's Rock iPod Event

 Νίκος

Supreme Member
Let's Rock iPod/iPhone Event

specialevent_sept9.png


Aυτή την Τρίτη θα πραγματοποιηθεί ένα ακόμη event όπως φαίνεται γύρω από τα iPod και το iTunes.

Οι φήμες λένε για νέο iTunes 8 και τουλάχιστον νέα iPod nano 4G και iPod Touch 2G.


233313-ipod_nano_4g_spy1_400.jpg

133402-touch2g_400.jpg
133402-nano4g_400.jpg
 
Last edited:

 Νίκος

Supreme Member
Eπίσης την έκδοση 2.1 για το iPhone όπου θα επιτρέψει την κυκλοφορία και άλλων GPS εφαρμογών καθώς και ελπίζουμε πλήρη Ελληνική λειτουργικότητα για το iPhone.
 

=silent=

AVClub Fanatic
2 August 2006
11,092
Homeless
Να ρωτησω κατι. Μου ειπανε στη vodafone οτι το iphone δεν στελνει mms κατευθειαν σε κινητό αλλα σε mail. Αυτο ειναι προβλημα Iphone ή vodafone?
 

sTeLiTo

AVClub Enthusiast
10 November 2007
797
Thessaloniki
Αυτο ειναι οτι προφανως, στελνεις mail απο το iphone σου σε καποιο αλλο mail.

Βεβαια, δε ξερω τι vodafone εφαρμογες υπαρχουν σε αυτα τα κινητα, γιατι οντως με το vodafone live και καποια συγκεκριμενη υπηρεσια του (δε θυμαμαι ονομα) ανεβαζεις τη φωτογραφια στο vf live, και μπορεις να τη στειλεις σε καποιο mail. Το εχω κανει κι εγω παλιοτερα, αλλα απο ενα SE w810i. Δε ξερω τι παιζει με vodafone εφαρμογες στο iphone.
 

Gleon

Senior Member
2 March 2007
396
Πρώτον είστε λίγο (εως πολύ) off topic... -bye-

Δεύτερον το iphone δεν στέλνει και δεν λαμβάνει mms.

Αυτό που μάλλον σου είπαν στη vodafone (ή που εννοούσαν) είναι ότι ό,τι multimedia αρχείο θες να στείλεις, το στέλνεις από το email client
 

sTeLiTo

AVClub Enthusiast
10 November 2007
797
Thessaloniki
Πρώτον είστε λίγο (εως πολύ) off topic... -bye
Πρωτη φορα ειναι?:p:D:p

Αντε να δουμε και το iTunes 8.0 και τι παιζει μαυτο...Παντως, εχω να δω αναβαθμιση πανω απο 2 βδομαδες...ειμαι σοβαρα γιατρε μου?:p
 

 Νίκος

Supreme Member
Eχουμε και λέμε:

-Νέα iPod nano που φτάνουν τα 16 GB και κυκλοφορεί πλέον σε 9 (!) χρώματα.

promo_ipodnano_20080909.jpg

Με αισθητήρα κίνησης (κουνάς και ανακατεύει τα τραγούδια) και για παιχνίδια.Cover Flow για τα video.
 
Last edited: