Λιγη βοηθεια παιδια

KONTIS

New member
4 August 2006
34
Καλησπερα σας.Λεγομαι Μανος.Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Υπαρχει τροπος να συνδεω ενα dvd με εναν εξωτερικο σκληρο δισκο που εχω κατεβασει μεσα ταινιες και να παιζει απο εκει τα εργακια?(ο εξωτερικος σκληρος εχει συνδεση usb.Θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος εκτος απο αυτον αν ισχυει...Ευχαριστω πολυ-bye-
 

bros400pgm

AVClub Enthusiast
Καλησπερα σας.Λεγομαι Μανος.Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Υπαρχει τροπος να συνδεω ενα dvd με εναν εξωτερικο σκληρο δισκο που εχω κατεβασει μεσα ταινιες και να παιζει απο εκει τα εργακια?(ο εξωτερικος σκληρος εχει συνδεση usb.Θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος εκτος απο αυτον αν ισχυει...Ευχαριστω πολυ-bye-

Μανο καλησπερα. Σε λαθος κατηγορια ποσταρισες.
Δοκιμασε http://www.avclub.gr/forum/forumdisplay.php?f=52

Με usb δεν εχω ακουσει να υπαρχει dvd player ή dvd recorder.Μαλλον θα απογοητευθεις.
 

Βασίλης 07

AVClub Enthusiast
18 June 2006
896
Καλησπερα σας.Λεγομαι Μανος.Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Υπαρχει τροπος να συνδεω ενα dvd με εναν εξωτερικο σκληρο δισκο που εχω κατεβασει μεσα ταινιες και να παιζει απο εκει τα εργακια?(ο εξωτερικος σκληρος εχει συνδεση usb.Θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος εκτος απο αυτον αν ισχυει...Ευχαριστω πολυ-bye-

Με λίγα ευρώ παίρνεις μια 50αδα DVD του κιλού (no name) και ξενιάζεις.Άν πάλι δεν βιάζεσαι υπάρχει και η λύση των DVD-RW (γράψε-σβήσε κάθε φορά)