HOL TV

nikolara

New member
16 August 2007
55
Καλησπερα ενδιαφερομαι για το πακετο της Hol tv, Έχει κανείς αγοράσει την υπηρεσία; Σχόλια;
Σας ευχαριστω-bye-
 

auteur

Banned
12 March 2009
9,072
Tην χρησιμοποιω εδω και 6 μηνες και ειμαι γενικα πολυ ευχαριστημενος..Τι ακριβως θελεις να μαθεις?
 

nikolara

New member
16 August 2007
55
Κατ' αρχην σ' ευχαριστω,εχω adsl απο την hol & θελω να βαλω & τηλεφωνια, μου το προτειναν απο την εταιρεια (ξερεις την προσφορα με τα 9,90€ + εξοπλισμος στα 50€) αλλα δεν ξερω με ολα αυτα που εχω ακουσει κατα καιρους, με τα συγκεκριμενα πακετα, εαν αξιζει να το βαλεις (ποιοτητα εικονας,καναλια κλπ κλπ). Γι' αυτο & το ρωτησα, εαν μπορεις πες μου την αποψη σου.........
 

auteur

Banned
12 March 2009
9,072
Ειχε μια καλη παρουσιαση της υπηρεσιας στο Hitech πριν απο ενα ή δυο μηνες (τσεκαρε στο site τους).
Γενικα η εικονα ειναι πολυ καλη, τα καναλια που εχει μπορεις να δεις μερικα στο holtv.gr

Παντως να ξερεις οτι τα ελληνικα (ετ1, νετ, ετ3, mega, ant1, alter, alpha, star,) λαμβανονται απο κεραια μιας και δεν ειναι ψηφιακα οποτε και δεν θα εχεις καλυτερη εινονα..
εχει και τα ψηφιακα της ερτ με καλη εικονα αλλα σε καδρο 4:3 και αυτο γιατι δυστυχως ετσι εκπεμπονται...
Το ζαπινγκ ειναι πολυ γρηγορο και το μενου του αποκοδηκοποιητη παρα πολυ ευχρηστο..
Το videoclub δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο (καμια 400 ταινιες) αλλα ειναι η μονη υπηρεσια που παρεχει υλικο HD (εχει μεχρι στιγμης 5 ταινιες με 3.50ε ενοικιαση)
 

nikolara

New member
16 August 2007
55
οποτε σε γενικες γραμμες δεν βλεπω κατι το -πολυ καλο.....- δεν ξερω ισως το βαλω,εγω βασικα για το HD το ηθελα αλλα & να χαζευα λιγο στα ξενα καναλια που εχει Eurosport,Espn, Discovery, , τωρα για 9,90 το μηνα δεν το βλεπω σαν κατι το τρομερα ακριβο.........παντως οπως & να' χει σε ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου εδωσες-bye-