Free App A Day

kormos

Senior Member
21 September 2008
650
Ελλάδα
Free App A Day - To JumpStart Your Day

Μέσα στο εορταστικό κλίμα των ήμερων σας είχαμε ενημερώσει σχετικά με της εορταστικές προσφορές του Appvent Calendar 2009.
Η προσφορά αυτή μας έδινε κάθε μέρα ένα δωρεάν παιχνίδι ή μια εφαρμογή για τα iPhone μας.
Αυτή η ιδέα/προσφορά από τους συντάκτες της Appvent επέστρεψε αυτή την φορά από το FreeAppADay.Com , σε συνεργασία με της εταιρίες ICS Mobile , OpenFeint και TapJoy και των προγραμματιστών τους.

faad1.jpg



Μπαίνοντας μέσα στο FreeAppADay στο τέλος της σελίδας θα συναντήσουμε την δυνατότητα που έχει προστεθεί ώστε να ενημερωνόμαστε απευθείας στο Email μας για της εφαρμογές που μας ενδιαφέρουν ανά κατηγορία.

faad1a.jpg



Επίσης η BackSmith Games έχει ανακοινώσει ότι θα επιστρέψει τo Appvent τον Απρίλιο , με την έκδοση Pasquale.




1. Navy Patrol Coastal Defense + Featured Free Game -> Tap Defense

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.





πηγή: iPhoneHellas
 
Last edited:

sfortis

Administration Team
Staff member
3 August 2006
11,396
t3.large
έχω σταματήσει να ασχολούμαι με εφαρμογές και Iphone διότι μπούχτισα στo crapware.

ειναι απίστευτο πόσο σαβούρα έχει βγεί για αυτή τη συσκευή... η apple θα πρέπει να βάλει τελος, δεν μπορει να υπαρχει ένα store με 99% σαβούρα!
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,469
Πειραιάς
Νομίζω ότι υπάρχουν αξιόλογα προγράμματα/εφαρμογές, μέσα στο πολυπληθές AppStore, ενώ κάποια από αυτά, όσα αντιλαμβανόμαστε όλοι μας, τα βάζουμε στο αντίστοιχο θέμα.

Στα δωρεάν κανένα έως ελάχιστα είναι αξιόλογα κατ'εμέ...
 

sokos

AVClub Addicted Member
19 January 2007
2,316
ευχαριστώ κορμός, τα έβαλα τα παιχνιδάκια, πετάω σήμερα για εξωτερικό οπότε στο αεροπλάνο θα έχω κάτι να ασχολούμαι.
αμά ξερεί κανεις άλλο κανα άλλο καλό παιχνιδάκι παρακαλώ πείτε μου, 12 ώρες πτηση δεν παλεύετε αμα το κάνεις συχνά..