Yamaha RX-V2700

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Μαλον καταληξα στον νεο μου av ενυσχητη..Κατα πασα πιθανοτητα θα παρω τον Yamaha RX-V2700.Απο το you.gr καπου 850ε...
τι αποψη εχετε για αυτον τον ενυσχητη?.ψαχνοντας να βρω τις διαστασεις του, ειδα οτι εχει υψος 27-28cm??τοσο τερας ειναι?.
 

harisma23

Senior Member
18 June 2006
395
Μαλον καταληξα στον νεο μου av ενυσχητη..Κατα πασα πιθανοτητα θα παρω τον Yamaha RX-V2700.Απο το you.gr καπου 850ε...
τι αποψη εχετε για αυτον τον ενυσχητη?.ψαχνοντας να βρω τις διαστασεις του, ειδα οτι εχει υψος 27-28cm??τοσο τερας ειναι?.

Όχι, 17,1 εκατοστά είναι το ύψος του.
Τον ενισχυτή τον έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ηχητική του ποιότητα. Αλλά έχε υπόψη σου ότι είναι 2 ετών μοντέλο και τότε πουλιόταν περί τα 1100 Ευρώ.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Κοιτα..πραγματικα δεν με ενδιαφερουν τα ολοκαινουρια φορμα ηχου..με ενδιαφερει πολυ ομως οτι εχει πολες οπτικες εισοδους, και εξοδο προενυσχησης..
θα τον παρω καπου 800ε..ε δε βρισκω τιποτα αλλο σε αυτη την τιμη..
 

iwantyou

New member
25 March 2008
13
κερατσινι
Φιλε Σηφη...συγγαυρε...σε καμμια δεκαρια μερες θα πουλησω τον δικο μου rx-v2700,σε αριστη κατασταση,μαυρο χρωμα και φυσικα σε πολυ καλυτερη τιμη απο αυτη που ανεφερες...αν ενδιαφερεσαι στειλε pm..Φιλικα Παναγιωτης
 

harisma23

Senior Member
18 June 2006
395
Κοιτα..πραγματικα δεν με ενδιαφερουν τα ολοκαινουρια φορμα ηχου..με ενδιαφερει πολυ ομως οτι εχει πολες οπτικες εισοδους, και εξοδο προενυσχησης..
θα τον παρω καπου 800ε..ε δε βρισκω τιποτα αλλο σε αυτη την τιμη..

Τότε καλά θα κάνεις να τον πάρεις! Κι ακόμα καλύτερα έναν καλομεταχειρισμένο, σαν αυτόν που θα πουλήσει σε 10 μέρες ο iwantyou (διευκρινίζω ότι δεν τον γνωρίζω) σε πολύ καλύτερη τιμή.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
ωραια ωραια ωραια...χαιρομαι που ακουω καλα λογια...βρηκα κ εναν rx-v800 με 200ε αλλα με χαλαει που δε εχει hdmi...:eek:perator:
 

_tzo_

Banned
18 November 2007
11,985
Θεσσαλονίκη
Καλή επιλογή, τον έχει φίλος. Σίγουρα καλύτερη από τα Onkyoειδή. Απλά θα ήταν ακόμη πιο έξυπνη κίνηση να τον πάρεις μεταχειρισμένο.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
κοιταξτε..θα τον παρω αποκατ/μα you..τ αφεντικο ειναι καλος φιλος.πιθανων θα τον παρω κοστος,και ισως και χαμηλοτερα...αν μου βγει κανα 650-700αρι θα προτημησω καινουριο.αν παει παραπανω θα δω για μτχ..του φιλου iwantyou ειναι καλη προσφορα..θα εξαρτηθει απο το τι θα μου πει αυριο το μαγαζι.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Yeeeeah!!!... αν ολα πανε καλα,Σε καμια βδομαδα θα ναι δω!!!:BDGBGDB55::BDGBGDB55:
Κοστος 750 τελικα.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
ρε σεις το γρουσουζεψαμε..να βρασω...με πηραν τηλ απο you και μαλον εχει εξαντληθει!..θα ξερουμε σε 3-4 μερες....κλαψ...:SFGSFGS5::SFGSFGS5:
 

harisma23

Senior Member
18 June 2006
395
Δεν πειράζει - κάθε εμπόδιο για καλό... πάρτον μεταχειρισμένο ακόμα πιο φθηνά.
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Τελικα κατεληξα και αυριο μεθαυριο θα εχω στα χερια μου εναν Yamaha RX-V765..Toν βρηκα απο demo ενος καταστηματος εδω Σαμο και θα μου βγει 400ε με κανονικη εγγυηση..Μια χαρα νομιζω ειναι..Πιστευω με καλυπτει απολυτα!Ευχαριστω ολους παιδια για τις αποψεις σας!
 

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Ηρθε το εργαλειο!!!ομορφος ειναι ο μπαγασας!!χε χε χε..και πραγματικα ενω ειναι demo ειναι πραγματικα σα ολοκαινουριο!!ωραια ωραια..