Εκπτώσεις - Προσφορές καταστημάτων

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Status
Not open for further replies.

kblachos

Μέλος Σωματείου
18 February 2009
17,134
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Στο νήμα αυτό θα συγκεντρώνονται οι κατά καιρούς προσφορές και εκπτώσεις των καταστημάτων στα είδη A/V.
 

kblachos

Μέλος Σωματείου
18 February 2009
17,134
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Παρατήρησα μια καλή προσφορά για τα teufel motiv 6 τα οποία εγώ πήρα 699 και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και λένε ότι είναι από τα πολύ καλα στην κατηγορία μέχρι 1000 ευρώ.Υπάρχουν στο site της teufel με 449 που εγώ το βρίσκω πολύ καλή προσφορά αν κάποιος ενδιαφέρεται..

http://www.teufel.eu/Homecinema/Motiv-6.cfm
 

avatar

Established Member
13 December 2008
160
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

ευχαριστώ κώστα
 

lmiltos

Senior Member
6 June 2007
644
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Πολύ χρήσιμο site με προσφορές διαφόρων καταστημάτων http://prosfores-fylladia.gr/category/ola-ta-filladia/katastimata-ilektrikon/

2 Posts Και τα δυο για το ιδιο θεμα ...τυχαιο? Δεν νομιζω...

Στα media markt βουλιαγμενης εχουν κατι καλες προσφορες σε εκθεσιακα αλλα και καινουργια...

Πχ εχουν το συστημα της crystal audio που κανει τα πισω ηχεια ασυρματα...απο 150 ευρω --> 50 ευρω!

Ειχαν ενα sony bray bds 5000? (καλα το λεω?) 80 ευρω ...
 

satmatrix

Senior Member
17 June 2010
470
XANIA
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

2 Posts Και τα δυο για το ιδιο θεμα ...τυχαιο? Δεν νομιζω...

Στα media markt βουλιαγμενης εχουν κατι καλες προσφορες σε εκθεσιακα αλλα και καινουργια...

Πχ εχουν το συστημα της crystal audio που κανει τα πισω ηχεια ασυρματα...απο 150 ευρω --> 50 ευρω!

Ειχαν ενα sony bray bds 5000? (καλα το λεω?) 80 ευρω ...
Γιατι δεν μπορεις να κανεις και τα μπροστινα ηχεια ασυρματα?
 

stempi

Established Member
13 May 2010
244
Προσφορες στα Media Markt

Καλημερα και καλο φθινοπωρο σε ολους.Χθες περασα απο τα Media,Θηβων και Καβαλας και βρηκα αρκετους ενισχυτες σε προσφορα.Για οποιον δεν τον ενδιαφερει το HDMI 1.4 και το 3D ειχε denon 1610 pioneer 819 marantz 1501 harman kardon 142 και αλλους γυρω στα 250ε.Εγω πηρα εναν 819 με 239ε.Νομιζω ειναι καλη ευκαιρια...
 

stempi

Established Member
13 May 2010
244
Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Καταρχην συγνωμη που το εβαλα σε λαθος κατηγορια.Ναι φιλε tolisspi αυτος ειναι.Πιστευω οτι ειναι πολυ καλη ευκαιρια γι'αυτο το εριξα συρμα...
 

powerbluray

New member
20 October 2010
4
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω μια προσφορά να κάνω για το Samsung HT-6930W 3D.

Επιτρέπεται να τη δημοσιεύσω εδώ?

Ευχαριστώ.
 

kblachos

Μέλος Σωματείου
18 February 2009
17,134
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Aν είστε ιδιώτης, στις αγγελίες http://www.avclub.gr/forum/forumdisplay.php?f=22

Αν είστε επαγγελματίας, στο αντίστοιχο νήμα http://www.avclub.gr/forum/forumdisplay.php?f=30

Σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο, παρακαλώ να δηλώσετε την επωνυμία του καταστήματός σας στην υπογραφή σας.

Ευχαριστώ, και καλώς ήρθατε.
 

saslanis

New member
6 September 2010
34
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Συγκινήθηκα....

http://xmax.skroutzstore.gr/p.Radio...K-Eisagogi-eggyisi-antiprosopeias.120182.html

Επειδή τον είχα αγοράσει πριν 5 χρόνια στην τιμή των 875 ευρώ και μολις πριν από δυο βδομάδες τον έβαλα στην πρίζα και του σύνδεσα ηχεία για να παίξει!! :)

και παίζει... να είχε και HDMI, μια χαρά!
 

ncdbill

Senior Member
27 August 2008
382
Θεσσαλονικη
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Μια βόλτα στο Media Markt στην Πυλαια κ είδα Dali Concept 6 στα 359 (εκθεσης υποθέτω) και Marantz 1501 στα 329 και τον Denon 4310 που ζαχαρώνω στα 1799!
 

tolisspi

Supreme Member
3 May 2009
3,750
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απάντηση: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Στο φυλλαδιο του Κωτσοβολου ο Sony STRDH700 απο 399 στα 200 ευρω!!! Στο σκρουτζ εχει 330 και ανω.
 

mel_R21

Established Member
13 June 2010
108
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

hifi prestige.it

εχουν πολυ χαμηλα τισ τιμεσ σε klipsch.εχασα την μπαλα...
 

jim1papa

Established Member
10 August 2010
164
Θεσσαλονίκη
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Εγω πάντως τα αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα 349! Μάλλον σκέφτηκε ότι τα έχει "φθηνά" και είπε να τα ανεβάσει λίγο!!
 

slk200gr

Established Member
6 May 2011
185
Re: ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Εγω πάντως τα αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα 349! Μάλλον σκέφτηκε ότι τα έχει "φθηνά" και είπε να τα ανεβάσει λίγο!!

Χα ναι Πολύ πιθανόν
 

makis1973

AVClub Addicted Member
25 June 2007
2,454
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ/ΝΑΞΟΣ
kef 2005 kotsobolos

στο καταστημα περιστεριου εχει εαν δεν κανω λαθος 2 τεμαχια ακομα στα 430 ευρω εαν θυμαμαι καλα ...
νομιζω οτι για την τιμη τους ειναι τσαμπα ...
εγω παντως τσιμπησα ενα και εβαλα και ενα φιλαρακι να παρει αλλο ενα
 
Status
Not open for further replies.