Sygic Aura (πρόγραμμα πλοήγησης)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

22 June 2006
34,697
NEO HRAKLEIO
Re: Sygic Aura navigation

Δυστυχως δεν ακουσα καλα λογια για τους χαρτες και κυριως για τη δρομολογηση... θα πω λεπτομερειες οταν το δοκιμασω κι εγω.
 

tuluba

New member
7 February 2009
43
Re: Sygic Aura navigation

Κατι ειχα ακουσει οτι ενω στα χαρακτηριστικα του λεει για Ελλαδα δεν εχει μεσα τον χαρτη
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,750
Παλλήνη
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Λιγο που επαιξα ειναι απιστευτο! Το interface ειναι επιστημονικης φαντασιας και τρομερα γρηγορο ενω εχει πολλα ψαρωτικα online features!
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,334
Re: Sygic Aura navigation

ένας φίλος μου πάντως, χάθηκε μ αυτό στο Πήλιο...
 
22 June 2006
34,697
NEO HRAKLEIO
Re: Sygic Aura navigation

O χαρτης ειναι απαραδεκτος... κριμα!
Με βαλε στην Κηφησιας να στριψω αριστερα στο υψος του Ερυθρου Σταυρου, που εδω και χρονια δεν στριβει!
Αν βαλουνε κανα χαρτη προσφατο , τοτε χαλαρα α ειναι το καλυτερο προγραμμα.
 

soulkeeper

AVClub Addicted Member
5 October 2006
1,984
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Re: Sygic Aura navigation

O χαρτης ειναι απαραδεκτος... κριμα!
Με βαλε στην Κηφησιας να στριψω αριστερα στο υψος του Ερυθρου Σταυρου, που εδω και χρονια δεν στριβει!
Αν βαλουνε κανα χαρτη προσφατο , τοτε χαλαρα α ειναι το καλυτερο προγραμμα.

για ποια εκδοση αναφερεσαι?
ειδα οτι υπαρχει η 1.15.1 (12/5/10) κ αναφερει
"What's New in Version 1.15.1
Greek maps added covering 282 municipalities with 8 million inhabitants."
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,442
Ελευσίνα
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Το πέρασα και εγω στο 2g, μακραν ταχυτατο σε σχεση με το navigon σχεδόν καθολου lag στην πλοήγηση ενω το GUI πανεμορφο. Its a keeper προς το παρων να δω τι λενε οι χάρτες μιας και το navigon κουκουρουκου δρομολογησεις μου βγάζει.
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,452
Πειραιάς
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Το πέρασα και εγω στο 2g, μακραν ταχυτατο σε σχεση με το navigon και το GUI πανεμορφο. Its a keeper προς το παρων να δω τι λενε οι χάρτες μιας και το navigon κουκουρουκου δρομολογησεις μου βγάζει.

:chinscratch:

Πέρασες το πρόγραμμα πλοήγησης στο iphone 2g που δεν έχει gps ; Γιατί ; Για εικονικές διαδρομές ; :chinscratch:
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,484
Αθήνα
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Εχω την βαση tom tom Και εχω κανονικα πλοηγηση εδω και αρκετο καιρο!!!!

Ά, είσαι πλήρως εξοπλισμένος βλέπω.. Τάσκασες και για τη βάση του tom tom έ; Μη μου πείς οτι την πήρες κι αυτή με επιδότηση.
Κατά τα άλλα... Έχει δίκιο ο Κούλης μου φαίνεται. Σαν το ανέκδοτο με την αρκούδα και τον κυνηγό κάνετε... :D
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,442
Ελευσίνα
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Ά, είσαι πλήρως εξοπλισμένος βλέπω.. Τάσκασες και για τη βάση του tom tom έ; Μη μου πείς οτι την πήρες κι αυτή με επιδότηση.
Κατά τα άλλα... Έχει δίκιο ο Κούλης μου φαίνεται. Σαν το ανέκδοτο με την αρκούδα και τον κυνηγό κάνετε... :D

Πλήρως εξοπλισμένος ναι εδω και καιρό, δεν είχα σκοπο να το αλλάξω και αφου δεν ειχε gps το ρημαδι τι να κάνουμε..... το αγοράσαμε xtra... αυτα τα εχουμε ξαναπει ειναι στημενη βιομηχανια γυρω απο μήλα... και το κακο ειναι οτι αυτα τα πολλα xtra παρελκόμενα σε ¨κρατάνε" να μην πας αλλού....γιατι αλλιώς θα πανε στον κάλαθο...
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,452
Πειραιάς
Απάντηση: Sygic Aura navigation

Πλήρως εξοπλισμένος ναι εδω και καιρό, δεν είχα σκοπο να το αλλάξω και αφου δεν ειχε gps το ρημαδι τι να κάνουμε..... το αγοράσαμε xtra... αυτα τα εχουμε ξαναπει ειναι στημενη βιομηχανια γυρω απο μήλα... και το κακο ειναι οτι αυτα τα πολλα xtra παρελκόμενα σε ¨κρατάνε" να μην πας αλλού....γιατι αλλιώς θα πανε στον κάλαθο...

Αν δεν βιαζόσουν να αγοράσεις από Αμερική ένα κλειδωμένο iphone, τότε τώρα θα είχες επίσημο εν Ελλάδι τηλέφωνο με ενσωματωμένο gps, το 3g. :a0210: