CRYSTAL AUDIO - Προσφορά για τα μέλη του AV Club

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Crystal_Druid

Senior Member
17 June 2010
663
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα,

Σε συνέχεια της επικοινωνίας μας σχετικά με κάποια προσφορά από την Crystal Audio προς τα μέλη του AVClub, έχουμε καταλήξει στην παρακάτω πρόταση, αποκλειστικά για on-line αγορές, μέσω του εταιρικού μας e-shop:

  • Για αγορές από 900 ευρώ και άνω, έκπτωση 150 ευρώ στο σύνολο του ποσού.

  • Για οποιαδήποτε άλλη αγορά από 450 έως και 900 ευρώ, η έκπτωση είναι 50 ευρώ.

Για να μπορέσετε να παραγγείλετε από το e-shop της Crystal Audio, θα πρέπει πρώτα να εγγραφείτε στο σύστημά μας. Για να το κάνετε αυτό, θα πρέπει να συμπληρώσετε την αντίστοιχη φόρμα που θα βρείτε στο link “Σύνδεση”, επάνω δεξιά στην κεντρική μας σελίδα www.crystalaudio.gr. Διαφορετικά η φόρμα θα εμφανιστεί αυτόματα, όταν θα θελήσετε να ολοκληρώσετε την αγορά σας, πηγαίνοντας στο “Το Καλάθι μου” επάνω δεξιά.

Οι αναλυτικοί όροι της προσφοράς περιγράφονται παρακάτω και έχουν προκύψει κατόπιν συνεννόησης με τους υπεύθυνους των σχετικών κατηγοριών:

  1. Τα μέλη του AV Club δικαιούνται της προσφοράς, εφόσον έχουν συμπληρώσει τουλάχιστον 3 μήνες ως μέλη του forum.

  2. Το μέλος του AVClub που δικαιούται της προσφοράς, θα πρέπει απαραίτητα να αποστείλει σχετικό pm εκδήλωσης ενδιαφέροντος στο μέλος Crystal_Druid (μια απλή αναφορά αρκεί, του τύπου “Πρόκειται να παραγγείλω το σύστημα ΤΧ-Τ2-12” για παράδειγμα).

  3. Κατά την τοποθέτηση της παραγγελίας στο e-shop της Crystal Audio, το μόνο που θα πρέπει να κάνει το μέλος, είναι να συμπληρώσει το όνομα μέλους του στο AvClub, ακολουθούμενο από τη λέξη “AVCLUB” στο πεδίο “Διεύθυνση 2” της φόρμας παραγγελίας. Αν λοιπόν π.χ. το μέλος είναι ο "xxxx", τότε στο πεδίο “Διεύθυνση 2” θα πρέπει να αναγράφεται: xxxx AVCLUB. Δείτε και τη σχετική εικόνα που επισυνάπτεται παρακάτω.

  4. Οι αγορές που δικαιούνται έκπτωσης, μπορούν να γίνουν είτε με Πιστωτική Κάρτα, είτε με Κατάθεση σε Τραπεζικό Λογαριασμό.

  5. Περιορισμός αγοράς ως προς την ποσότητα τεμαχίων ανά είδος, δεν υφίσταται.


Screenshot.jpg



Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή απορία σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας
στο τηλ. 210 6134767


Ευχαριστούμε θερμά για το ενδιαφέρον σας και ευχόμαστε καλές αγορές! :smile:
 
Last edited by a moderator:

vaflas

Senior Member
29 April 2008
443
Λάρισα
Συγχαρητήρια για την προσφορά.
Ίσως είμαι ο πρώτος που την εκμεταλλεύθηκε λίγο πριν ανακοινωθεί και επισήμως.

Τα ηχεία είναι πραγματικά εκληκτικά τόσο εμφανισιακά όσο και ηχητικά.
Η δε υποστήριξη σε ένα προβληματάκι που ανέκειψε σε μένα υποδειγματική.

Πολλά μπράβο.
 

lakiss51

Supreme Member
8 December 2006
4,592
Επιτελους! Η Ελλας ξυπναει! Με το ζορι; με το ζορι (κριση, ΔΝΤ) αλλα που θα παει...θα παρει μπρος!
 

saitisgr

Banned
19 December 2006
1,513
Δυστυχώς εδώ
Δηλαδή αν εγώ θέλω να κάνω αγορά μέσω e shop και δεν είμαι μέλος του
av club δεν θα μου κάνετε έκπτωση????
αν κάνω αγορά απο εσάς σαν μέλος του av club και οχι μέσω e shop δεν θα μου κάνετε εκπτωση???

Μπά Η Ελλάδα κοιμάται ακόμα απο οτι καταλαβαίνω

Και σιγά την προσφορά!!!!!!!
 

lakiss51

Supreme Member
8 December 2006
4,592
Απάντηση: Re: CRYSTAL AUDIO - Προσφορά για τα μέλη του AV Club

Δηλαδή αν εγώ θέλω να κάνω αγορά μέσω e shop και δεν είμαι μέλος του
av club δεν θα μου κάνετε έκπτωση????
Αγοραζεις απο το e-shop, ας σου κανει αυτο εκπτωση!
αν κάνω αγορά απο εσάς σαν μέλος του av club και οχι μέσω e shop δεν θα μου κάνετε εκπτωση???
Κανουν-αυτο δεν λενε;
Μπά Η Ελλάδα κοιμάται ακόμα απο οτι καταλαβαίνω

Και σιγά την προσφορά!!!!!!!
Περιμενε τις καλυτερες εσυ!
 
Δηλαδή αν εγώ θέλω να κάνω αγορά μέσω e shop και δεν είμαι μέλος του
av club δεν θα μου κάνετε έκπτωση????
αν κάνω αγορά απο εσάς σαν μέλος του av club και οχι μέσω e shop δεν θα μου κάνετε εκπτωση???

Μπά Η Ελλάδα κοιμάται ακόμα απο οτι καταλαβαίνω

Και σιγά την προσφορά!!!!!!!

Δεν έχω λέξεις..

Έχω μόνο ένα smiley: :bang:
 

mr_rebelos

Μέλος Σωματείου
10 July 2006
11,506
Κερατσίνι
Απάντηση: Re: CRYSTAL AUDIO - Προσφορά για τα μέλη του AV Club

Δηλαδή αν εγώ θέλω να κάνω αγορά μέσω e shop και δεν είμαι μέλος του
av club δεν θα μου κάνετε έκπτωση????
αν κάνω αγορά απο εσάς σαν μέλος του av club και οχι μέσω e shop δεν θα μου κάνετε εκπτωση???

Μπά Η Ελλάδα κοιμάται ακόμα απο οτι καταλαβαίνω

Και σιγά την προσφορά!!!!!!!

Κρίμα.:frusty:
 

nemesi54

AVClub Addicted Member
18 September 2007
1,694
Μοσχάτο
Δηλαδή αν εγώ θέλω να κάνω αγορά μέσω e shop και δεν είμαι μέλος του
av club δεν θα μου κάνετε έκπτωση????
αν κάνω αγορά απο εσάς σαν μέλος του av club και οχι μέσω e shop δεν θα μου κάνετε εκπτωση???

Μπά Η Ελλάδα κοιμάται ακόμα απο οτι καταλαβαίνω

Και σιγά την προσφορά!!!!!!!

Μάλλον εσύ κοιμάσαι αδερφέ.....:HTEHETH63:
 

artman

AVClub Enthusiast
30 November 2008
768
Πειραιάς
Αφού δώσω συγχαρητήρια στην Crystal Audio για τη συνολική της παρουσία και ευχηθώ καλή επιτυχία, ακόμα μεγαλύτερη διεθνή αναγνώριση και καταξίωση, θα εκφράσω και ένα παράπονο. Σόρρυ βρε παιδιά, αλλά να αγοράζεις απευθείας από τον κατασκευαστή ,σε τιμές Κωτσόβολου, (δεν είναι σχήμα λόγου) είναι λίγο χοντρό...Αφού βγάλατε τους μεσάζοντες από τη μέση, κάντε καμιά καλύτερη τιμή στα υπερχρεωμένα Ελληνικά νοικοκυριά!
 

Tek_Killa

AVClub Enthusiast
5 February 2008
1,028
Καλημέρα. Έχουν σβηστεί κάποια ποστ που διάβαζα προ ολίγου;
 

jim...

Moderator
Staff member
22 February 2008
24,608
Μπακοτσιάνος...
Το νήμα είναι για συγκεκριμένες προσφορές συγκεκριμένης εταιρείας.



Για όλα τα άλλα υπάρχει η mastercard...:grinning-smiley-043


Συνεχίζουμε στη ροή του νήματος...-bye-
 

Ge0rge

AVClub Addicted Member
17 April 2007
2,454
Τώρα σχετικά με το ποιός κοιμάται
μάλλον θα ηθελα να ευχηθώ καλό ξημέρωμα
σε ολους σας


Οφείλω να σου πω ότι ηχεία σαν της Crystal Audio όπως τα THX-T3 που γνωρίζω, δεν θα βρεις σε αυτή την τιμή όσο και να ψάξεις. Επίσης πολύ καλή ποιότητα κατασκευής έχουν τα καλώδια HDMI που βγάζουν, ποιότητα που θα βρεις μόνο σε αρκετά υψηλότερες τιμές αν πας σε άλλες εταιρείες.

Οπότε ίσως να καταλαβαίνεις ότι η Crystal Audio δεν περίμενε την κρίση για να κάνει καλές τιμές, τις είχε από πάντα, άρα και δεν έχει μεγάλα περιθώρια για εκπτώσεις.

Απ' ότι φαίνεται όμως, σου αρέσουν οι εταιρείες που λένε ότι το προϊόν τους κοστίζει 2.000 (ενώ στην πραγματικότητα θέλουν να βγάλουν 1000), σου λένε ότι σου κάνουν 50% έκπτωση, το αγοράζεις και είσαι και ευχαριστημένος που το πήρες σε τιμή..... "κρίσης". Είναι και αυτός ένας τρόπος για να μένουν όλοι ευχαριστημένοι. Πρέπει να καταλάβεις όμως, ότι κάποιες εταιρείες, έχουν σοβαρή τιμολογιακή πολιτική και σέβονται τους πελάτες τους.

Αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να το καταλάβεις, όπως είναι φανερό ότι ακόμα δεν κατάλαβες το λόγο που η συγκεκριμένη προσφορά έχει αυτή τη μορφή (αν και το εξήγησε κάποιος παραπάνω), οπότε δεν έχω να συμπληρώσω κάτι, από το να σου πω να μην επιμένεις.


Υ.Γ. Να σου ευχηθώ κι εγώ καλό ξημέρωμα, γιατί απ' ότι φαίνεται δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται γύρω σου! Ελπίζω όταν το συνειδητοποιήσεις να μην είναι αργά!
 
Last edited:

Ge0rge

AVClub Addicted Member
17 April 2007
2,454
Τα προϊόντα που ανέφερα παραπάνω, είναι μόνο αυτά που γνωρίζω.
 
Last edited:
8 June 2007
996
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Απάντηση: Re: CRYSTAL AUDIO - Προσφορά για τα μέλη του AV Club

Οφείλω να σου πω ότι ηχεία σαν της Crystal Audio όπως τα THX-T3 που γνωρίζω, δεν θα βρεις σε αυτή την τιμή όσο και να ψάξεις. Επίσης πολύ καλή ποιότητα κατασκευής έχουν τα καλώδια HDMI που βγάζουν, ποιότητα που θα βρεις μόνο σε αρκετά υψηλότερες τιμές αν πας σε άλλες εταιρείες.

Οπότε ίσως να καταλαβαίνεις ότι η Crystal Audio δεν περίμενε την κρίση για να κάνει καλές τιμές, τις είχε από πάντα, άρα και δεν έχει μεγάλα περιθώρια για εκπτώσεις.

Απ' ότι φαίνεται όμως, σου αρέσουν οι εταιρείες που λένε ότι το προϊόν τους κοστίζει 2.000 (ενώ στην πραγματικότητα θέλουν να βγάλουν 1000), σου λένε ότι σου κάνουν 50% έκπτωση, το αγοράζεις και είσαι και ευχαριστημένος που το πήρες σε τιμή..... "κρίσης". Είναι και αυτός ένας τρόπος για να μένουν όλοι ευχαριστημένοι. Πρέπει να καταλάβεις όμως, ότι κάποιες εταιρείες, έχουν σοβαρή τιμολογιακή πολιτική και σέβονται τους πελάτες τους.

Αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να το καταλάβεις, όπως είναι φανερό ότι ακόμα δεν κατάλαβες το λόγο που η συγκεκριμένη προσφορά έχει αυτή τη μορφή (αν και το εξήγησε κάποιος παραπάνω), οπότε δεν έχω να συμπληρώσω κάτι, από το να σου πω να μην επιμένεις.


Υ.Γ. Να σου ευχηθώ κι εγώ καλό ξημέρωμα, γιατί απ' ότι φαίνεται δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται γύρω σου! Ελπίζω όταν το συνειδητοποιήσεις να μην είναι αργά!

+1000

Συμφωνώ απόλυτα με τον παραπάνω φίλο
 

Crystal_Druid

Senior Member
17 June 2010
663
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗΣ ΣΤΗΝ CRYSTAL AUDIO

Αποσύρετε τα παλιά σας ηχεία ή συστήματα 5.1 και αποκτήστε νέα, με πιστοποίηση από την ΤΗΧ.
Μοναδικό design και επιδόσεις, σε προνομιακή τιμή.*

1. Αν σας είναι δύσκολο να ξεφορτωθείτε τον παλιό σας εξοπλισμό, δεν έχετε παρά να μας φέρετε τα παλιά σας ηχεία ή συστήματα 5.1:

  • Όσα κι αν είναι
  • Από όπου και αν προέρχονται
  • Σε όποια κατάσταση και αν βρίσκονται
2. Αξίζει να ξεφορτωθείτε τα παλιά σας ηχεία;

Αν έχετε αμφιβολίες, φέρτε τα ηχεία σας για μια συγκριτική ακρόαση, μαζί με την αγαπημένη σας ταινία ή μουσική ηχογράφηση.

Σας περιμένουμε στην Crystal Audio! Μάθετε περισσότερα και κατεβάστε την αναλυτική πρόσκληση εδώ:[ Πρόσκληση Απόσυρσης ]
 

Crystal_Druid

Senior Member
17 June 2010
663
Re: ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗΣ ΣΤΗΝ CRYSTAL AUDIO

Kαλησπέρα σε όλους!

Μεταξύ άλλων thread, ενημερώνω και το παρόν σχετικά με την νέα [ Πρόσκληση Απόσυρσης ]

Ακολουθόντας το παραπάνω link, θα βρείτε πλέον μια ολοκληρωμένη φόρμα, την οποία συνθέσαμε με βάση τις μέχρι τώρα αιτήσεις απόσυρσης που έχουμε λάβει από εσάς. Η συμπλήρωση της φόρμας απαιτεί πολύ λίγο χρόνο, αποστέλλεται κατευθείαν στο σύστημά μας και καθιστά όλη τη διαδικασία απόσυρσης μια πιο εύκολη υπόθεση, τόσο για εσάς όσο και για εμάς.

Είμαστε πάντα εδώ για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία. -bye-