iphonedisk:Επιτέλους δουλεύει σαν φλασάκι!

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

manosfp

AVClub Addicted Member
30 July 2008
1,538
Έπρεπε να περάσουν κάποια χρόνια για να δούμε το iphone μας πατώντας "Ο υπολογιστής μου" χωρίς προγράμματα,patch,crack και λοιπά.Τουλάχιστον έγινε καλά!

iPhone_Disk.png


iPhone_Disk.png



1.Εγκατάσταση
2.Εισαγωγή του serial που παρέχει δωρεάν η εταιρία μέχρι 1 Δεκεμβρίου:
2H96A-QK7MX-8GEYK1V-ZR6S8
3.iphonedisk.jpg
4. http://www.macroplant.com/phonedisk/
 
Last edited by a moderator:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Έπρεπε να περάσουν κάποια χρόνια για να δούμε το iphone μας πατώντας "Ο υπολογιστής μου" χωρίς προγράμματα,patch,crack και λοιπά.Τουλάχιστον έγινε καλά!

iPhone_Disk.png


iPhone_Disk.png



1.Εγκατάσταση
2.Εισαγωγή του serial που παρέχει δωρεάν η εταιρία μέχρι 1 Δεκεμβρίου:
2H96A-QK7MX-8GEYK1V-ZR6S8
3.View attachment 57705

φανταζομαι το ιδιο ισχυει και για Ipodtouch..
απο που το κατεβαζουμε για windows?
drag&drop δηλαδη ολα τα αρχεια?
 

manosfp

AVClub Addicted Member
30 July 2008
1,538
Δουλεύει κανονικά σε όλες τις idevices.
drag and drop εννοείται.
Η μόνη διαφορά του απο ενα φλασάκι είναι πως πάει λίίίίίίγο πιο αργά.

Sorry, ξεχασα το link!

http://www.macroplant.com/phonedisk/
 
Last edited:
Δηλαδή χρειάζεται να το εγκαθιστάς σε κάθε PC σου; Και απαιτεί και εγκατεστημένο iTunes? :flipout:

Καλά, αντίο.. Φανταστείτε τι θα γινόταν αν όλα τα φλασάκια μας είχαν τέτοιες απαιτήσεις..

Έτσι είναι.. αυτονόητα πράγματα σε όλες τις άλλες πλατφόρμες απαιτούν cludgeιές για να γίνουν στα Macοειδή..
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,750
Παλλήνη
...και αυτονοητα πραγματα σε macοειδη, δεν υπαρχουν καν ή υπαρχουν με σπαστικη υλοποιηση στον ανταγωνισμο... :p
Its not a perfect world Mr Dimis!
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,750
Παλλήνη
Χμ..οντως... Τωρα προσεξα οτι για pc χρειαζεται itunes (για mac οχι-προφανως επειδη ηδη εχουν?). Παντως ειναι no-go solution...
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,452
Πειραιάς
Σαν λύση σε αυτό το θέμα, δεν προτείνεται ιδιαίτερα...το πολύ πολύ να βολεύει έναν χρήστη που το θέλει μόνιμα εγκατεστημένο στον υπολογιστή της δουλειάς του.
 
22 June 2006
34,697
NEO HRAKLEIO
Και γιατι να κανουμε ολα αυτα, αφου με ενα προγραμμα τυπου iphonebrowser - ifunbox μπορουμε απλα να εχουμε προσβαση στον iphone - ipod σα σκληρο δισκο ?
 
Last edited:

kpaiss

AVClub Addicted Member
29 November 2006
2,129
Και γιατι να κανουμε ολα αυτα, αφου με ενα προγραμμα τυπου iphonebrowser Μπορουμε απλα να εχουμε προσβαση στον iphone - ipod σα σκληρο δισκο ?

Αυτο ακριβως ηθελα να γραψω και εγω.
Της γυναικας μου για να μην με πρηζει της εχω βαλει αυτο το προγραμμα και δουλευει μια χαρα πανω απο ενα χρονο τωρα.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
http://appandora.com/

δεν δουλευει ακριβως σαν φλασακι,αλλα ειναι οτι πιο απλο εχω δοκιμασει,για μεταφορα αρχειων απο το ipod,iphone,ipod και ειναι και free...!
μετα την εγκατασταση,βαζεις την συσκευη σου στο pc,το προγραμμα την αναγνωριζει αμεσα και απλα με εναν διακοπτη,μεταφερεις σε οποιο σημειο του pc,τα αρχεια σου...
δεν ξερω εαν εχει γινει ξανα αναφορα γι`αυτην την εφαρμογη,αλλα πιστευω οτι αξιζει σιγουρα καποιος να την εχει εγκατεστημενη στο pc του.