ΑΝΤ1

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

nikoskaz

Senior Member
9 November 2008
351
Παρακολουθω τον ΠΑΟΚ , η εικονα απαραδεκτη παιδια , δεν βλεπεται ! Και ειναι και μεσω νοβα οποτε εχω την καλυτερη δυνατη εικονα για Αγρινιο οπου ειμαι! Δεν ξερρω αλλου πως βλεπουν ......
 

MATTHIAS

AVClub Enthusiast
5 December 2007
1,083
ΛΑΡΙΣΑ
Απάντηση: Eικονα ΑΝΤ1

Δηλαδή αν για το MEGA ετοιμάσαμε να στείλουμε επιστολή,για τον ΑΝΤ1 (όχι νούμερο1,σκέτο)νούμερο τι να στείλουμε;...Μολότωφ,ίσως;
 

greekgreek

Supreme Member
29 June 2008
6,350
Γιαννιτσά
Απάντηση: Eικονα ΑΝΤ1

Το ίδιο βλέπω και εγώ.
Και στο ματς του Άρη την προηγούμενη εβδομάδα ήταν απαράδεχτη η ποιότητα εικόνας .
 

nickefor

New member
21 August 2010
44
ΑΘΗΝΑ
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Συμφωνώ απόλυτα. Η εικόνα είναι τραγική.
Έβλεπα τον άρη στο ns1 και γύρισα στον αντ1 να δώ το σκόρ και έπαθα πλάκα.
Δεν νομίζω πως έχω δει χειρότερη εικόνα σε αγώνα ποδοσφαίρου.
Η εικόνα της νοβα στον άρη είναι χίλιες φορές καλύτερη
 

panagosg

New member
30 July 2010
42
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Και μεσω nova και μεσω digea και αναλογικα , και σε panasonic 42g20 και σε sony 40w4500, η εικονα στον ant1 ειναι απαραδεκτη(και στην αεκ και στον παοκ) , θυμιζει εικονα δεκαετειας 80 :tdown::tdown::tdown: Και εχεις και αυτον τον εκφωνητη να σου λεει οτι ο ant1 μεταδιδει τον αγωνα σε υψηλη ευκρινια , βρε τον β%$%@
 

verbatim

Established Member
11 October 2007
286
Νέα Ιωνία Αττικής
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Τα ίδια πάλι ότι λέγαμε πριν 2 εβδομάδες..... το ίδιο χάλι... Το παιχνίδι όμως Zenit - AEK ήταν μια χαρά λόγο εκτός έδρας βέβαια.
 

sfortis

Administration Team
Staff member
3 August 2006
11,396
t3.large
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Νόμιζα οτι έβλεπα video-game ποδοσφαιράκι των 90's...

μετά απο λίγο κατάλαβα οτι ήταν αγώνας πραγματικού ποδοσφαίρου...

εικόνες ντροπής!!!
 

aragorn

Μέλος Σωματείου
29 June 2006
3,644
Μέση γη
Απάντηση: Eικονα ΑΝΤ1

Ντροπή στον αντ1.
Νομίζω πως η επιστολή πρέπει να σταλεί εκεί και μόνο εκεί....
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Καμία σχέση η εικόνα που φεύγει στο εξωτερικό με αυτή που βλέπουμε εμείς....
 

JL_?

AVClub Fanatic
19 September 2008
15,415
Terra
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Και μεσω nova και μεσω digea και αναλογικα , και σε panasonic 42g20 και σε sony 40w4500, η εικονα στον ant1 ειναι απαραδεκτη(και στην αεκ και στον παοκ) , θυμιζει εικονα δεκαετειας 80 :tdown::tdown::tdown: Και εχεις και αυτον τον εκφωνητη να σου λεει οτι ο ant1 μεταδιδει τον αγωνα σε υψηλη ευκρινια , βρε τον β%$%@

+1

Πραγματικά, η εικόνα στον παοκ είναι ακριβώς όπως θα ήταν, αν η παραγωγή γινόταν με μηχανήματα της δεκαετίας του '80... :BDGBGDB55:
 

WREXY

Established Member
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Εγω σημερα βλεπω το αγωνα του παοκ σε CRT και ειδα την αεκ σε CRT TV γιατι δεν ειμαι σπιτι. Της αεκ ηταν καλως σε ποιοτητα στην CRT, που κρυβει πολλα. Του παοκ ειναι χαλια και στην CRT. Φανταζουμε τι χαλια θα δειχνει σε πλασμα η σε LCD. Σε 4:3 επιμενει ο αντεννας οπως το περιμεναμε. Το γραμμα σε αυτους μονο. Και το μεγαλο αστειο ειναι που ο σπικερ ειπε οτι ο αντεννα εχει και παλι την καλυψη του ουεφα ευρο λιγκ και μεταδιδει σε υψηλης ευκρινιας των αγωνα.
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Ε, ήξερα κάποια...έμαθα και τις λεπτομέρειες !!!!:D
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Re: Eικονα ΑΝΤ1

Αντρέα έβαλα τα λινκ για απάντηση... δεν τα έχεις διαβάσει ??????

Από το αυτί και στον κηδεμόνα αύριο !!!:D