Το Sygic Aura σε προσφορά 19,99 !

soprano

Established Member
8 January 2011
166
Πολύ καλή προσφορά όντως. Το προγραμματάκι καλό αλλά έχω διαβάσει ότι χάνει πολλές φορές το σήμα.
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,443
Ελευσίνα
Το χρησιμοποιω αρκετο καιρό σε Iphone & android καθε έκδοση ειναι καλύτερη απο την προηγούμενη, κανενα ψιλοlag το κανει που και που αλλα δεν ειναι κατι αξιοσημείωτο ισως φταει ο δεκτης who knows. Δεν ειναι σε καμμια περιπτωση προβλημα.

Α και με την αγορά του Aura στελνουν και εκπτωτικο κουπόνι 25% (για 7 ημερες)

Αρα αγοραζοντας 2 aura (με ενα φιλο) σας κοστιζουν 35 συνολο!!!! (λογικα θα μπαινει το κουπονι στην προσφορα)
 

pagav

New member
4 February 2011
89
και εγώ το είχα χρησιμοποιήσει ένα διάστημα και οι εντυπώσεις που έχω κρατήσει είναι ότι δεν μου έβγαζε και τις καλύτερες διαδρομές. Άσε που έχανε το σήμα συνέχεια.
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,443
Ελευσίνα
Απάντηση: Re: Το Sygic Aura σε προσφορά 19,99 !

και εγώ το είχα χρησιμοποιήσει ένα διάστημα και οι εντυπώσεις που έχω κρατήσει είναι ότι δεν μου έβγαζε και τις καλύτερες διαδρομές. Άσε που έχανε το σήμα συνέχεια.

Σε τι συσκευή το είχες? το να χανει το σήμα δεν ειναι κάτι συνηθισμένο!
 
18 June 2006
7,544
..εντάξει βρε παιδιά...19,99 ευρώ κοστίζει....δεν κάνει 80 ευρώ ή 50 ευρώ...αν θέλεις ναχεις πλοηγό στο iPhone-σε κάθε περίπτωση-αξίζει λόγω της τιμής του...
 

aragorn

Μέλος Σωματείου
29 June 2006
3,645
Μέση γη
Το αγόρασα, αλλά κολλάει. Καμία σχέση σε ποιότητα πλοήγησης σε σχέση με τα navigon& tomtom...
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,820
Παλλήνη
Αν σου κολλαει, κατι δεν παει καλα με το iphone σου.
Σε εμενα παει σφαιρα.
Αν και οι χαρτες του δεν ειναι οι καλυτεροι, απο οσα navigators εχω δοκιμασει (τα εχω δοκιμασει ολα) ειναι το πιο εξυπνο στον υπολογισμο διαδρομης και εχει το πιο ωραιο interface.
 

unforgiven

Senior Member
26 April 2007
354
Απο που το κατεβαζουμε σε αυτη την τιμη για Android;
Στο site της sygic το εχει 49.99.
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,588
Ελαφρως ΟΤ:

Γενικως δεν χρησιμοποιω navigators.

Στο αυτοκίνητο έχω μόνο το κλασικό Destinator (7; - δεν θυμαμαι).

Ετυχε να χρησιμοποιησω το Navigon 2 φορες τελευταία και μπορω να πω ότι είναι πολύ πιο γρήγορο, ακριβές και γενικά πιο εύχρηστο σε σχέση με το Destinator.
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,820
Παλλήνη
Οντως ετσι ειναι. Το Destinator σιγουρα ειχε καλυτερους χαρτες στο παρελθον, απλα δεν ξερω τι παιζεται τωρα..
 

soprano

Established Member
8 January 2011
166
Το mls destinator που χρησιμοποιώ πάντως έχει πολύ καλούς χάρτες.
 
Απάντηση: Re: Το Sygic Aura σε προσφορά 19,99 !

Τέλος η προσφορά... από σήμερα και μάλλον για το ΣΚ το προγραμματάκι κοστίζει

9.99 !!!

:a0210::a0210::a0210::a0210:

(Το δίλημμα για το αν θα το πάρω, σήμερα καταργήθηκε, αυτή τη στιγμή κατεβαίνει στο itunes μου )

αισθάνομαι λίγο μ@λ@κ@ς!!! :furious3: