Πρόβλημα με το ipod touch.

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Soulsins

New member
16 March 2011
3
Γεια σας παιδιά έχω το πρώτο ipod touch και δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι που μια μέρα το συνδέω στο pc για να φόρτιση και ξαφνικά η οθόνη αναβόσβησε περίπου 2 φορες και από τότε δεν έχει ξανά ανοίξει.Κοιτάξτε στο μενού μπαίνω κανονικά δηλαδή το διχτάκι που ξεκλειδώνει το σέρνω και κάνει τον ήχο χωρίς να το δω άρα η αφή τους λειτουργεί ....
Παίζει να έχει καεί η οθόνη και να λειτουργεί η αφή του και άμα είναι αυτό λέει να το φτιάξω η να πάρω ένα καινούργιο .... Ευχαριστώ παρα πολύ
 

Soulsins

New member
16 March 2011
3
ναι στο pc μου εμφανίζεται κανονικά .Ipod touch 8 gb και το όνομα μου... Έχει τα κομμάτια που έχω βάλει μέσα ..κανονικά όλα αυτό είναι που με παραξενεύει γιατί πες ότι άμα είχε καεί δεν θα έβγαζε τίποτα...Του έκανα update ακόμα και restore και έγινε κανονικά ...Τι λέτε να είναι παιδιά ?
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
για να μην ανοιγω αλλο θεμα,γραφω εδω:

ipodtouch,64gb,3ης γενιας.
μετα απο φορτιση,οτι εφαρμογη και να πατουσα,με πεταγε εξω.
μπαινω itunes,του κανω ενα backup/restore,και απο εκει και μετα,δεν το βλεπουν τα itunes.
εκανα και επαναφορα/ρυθμισεων υλικου απο το Ipod,αλλα τα ιδια.
τι εχουμε...?
 

Attachments

  • ΓŽΒ§Γβ€°ΓΒΓŽΒ―Γβ€š Γβ€žΓŽΒ―Γβ€žΓŽΒ»ΓŽΒΏ.jpg
    ΓŽΒ§Γβ€°ΓΒΓŽΒ―Γβ€š Γβ€žΓŽΒ―Γβ€žΓŽΒ»ΓŽΒΏ.jpg
    33.4 KB · Views: 24
Last edited: