Σημερα το MacOS Lion !

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,456
Μεταμορφωση
Η Apple ανακοίνωσε κατά την διάρκεια της ενημέρωσης των οικονομικών της αποτελεσμάτων, μέσω του CFO Peter Oppenheimer πως το Mac OS X Lion θα γίνει σήμερα 20 Ιουλίου διαθέσιμο από το Mac App Store. Αν και στην ενημέρωση που πραγματοποίησε η Apple δεν αναφέρθηκε σε συγκεκριμένη ώρα διάθεσης του λειτουργικού μέσα από το ηλεκτρονικό της κατάστημα, οι χρήστες θα πρέπει να περιμένουν την τελευταία έκδοση του Mac OS X στην διάρκεια της ημέρας.


http://www.maclife.gr/forum/showthr...-διάθεση-του-Mac-OS-X-Lion-ανακοίνωσε-η-Apple
 

=silent=

AVClub Fanatic
2 August 2006
11,093
Homeless
Verify το backup πρωτη φορα το ακούω αυτο. Κατι τετοια δεν μου αρέσουν και αγχώνομαι απίστευτα.
 

kpaiss

AVClub Addicted Member
29 November 2006
2,129
Πως θα σιγουρευτουμε οτι πχ το amarra και το pure music θα συνεχισουν να παιζουν στο Lion?
 

dimkasta

AVClub Addicted Member
14 November 2006
2,246
Verify το backup πρωτη φορα το ακούω αυτο. Κατι τετοια δεν μου αρέσουν και αγχώνομαι απίστευτα.

Backup χωρίς verification δεν είναι backup... είναι χάσιμο χρόνου...

Backup μη κανετε, αλλα τα υπολοιπα οπωσδηποτε..

Famous last words... Προσέχουμε λιγάκι γιατί δεν ξέρουμε τι πληροφορία μπορεί να έχει ο άλλος στο pc του και τι μπορεί να χάσει...

Άντε άντε το περιμένω και γω για το virtual μηχανάκι μου :D
 
22 June 2006
34,774
NEO HRAKLEIO
Ειπαμε ... ακολουθουμε τον οδηγο και τη λογικη.

Αν καποιος ομως βαριεται να κανει backup, τα υπολοιπα ειναι θεμα δευτερολεπτων.

Αν εχει σημαντικες πληροφοριες , θα εχει το μυαλο να τα εχει κανει backup σε πολλα σημεια και πολυ πριν ερθει το Lion... δε περιμενει απο μας να του πουμε !
Αν οχι, κακο του κεφαλιου του...
 
Last edited: