PoPBox v8 (Syabas)

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,436
Μεταμορφωση
H Syabas φερνει αλλαγμενο το popbox στην Ευρώπη!
Φοραει την νεα σειρά sigma 867x και η τιμη του αναμενεται κατω απο 150 !

popbox1.jpg


popbox2.jpg


popbox4.jpg


popbox3.jpg
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Χμμ...κρατώ μικρό καλάθι......Μου αρέσουν τα Applications !!! Αλλά γιατί όχι gigabit στον 8671 ? Βάλε του τον 8670 βρε αδερφέ.....
Κατά τ'αλλα.....εάν το κόστος του είναι μικρό αποτελεί ένα πολύ ενδιαφέρον entry level μηχάνημα. !!!!!!!
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,436
Μεταμορφωση
Λογικα θα το φερει και ο ελληνας αντιπροσωπος.
Αν και συνηθως εχει ελαφρα τσιμπημενες τιμες, λογικα δεν θα ξεπερασει τα 150ε οταν στην Γερμανια θα εχει 120 (οπως εχει ανακοινωθει)
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,436
Μεταμορφωση
Χμμ...κρατώ μικρό καλάθι......Μου αρέσουν τα Applications !!! Αλλά γιατί όχι gigabit στον 8671 ? Βάλε του τον 8670 βρε αδερφέ.....
Κατά τ'αλλα.....εάν το κόστος του είναι μικρό αποτελεί ένα πολύ ενδιαφέρον entry level μηχάνημα. !!!!!!!

Τι να το κανεις το gigabit αφου δεν δεχεται δισκο.Αντιγραφες απο εξωτερικους usb ειναι ανωμαλια εκ γεννετης :p Για streaming full bd και τα 100 ειναι μια χαρά.
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Λογικα θα το φερει και ο ελληνας αντιπροσωπος.
Αν και συνηθως εχει ελαφρα τσιμπημενες τιμες, λογικα δεν θα ξεπερασει τα 150ε οταν στην Γερμανια θα εχει 120 (οπως εχει ανακοινωθει)

Δεν είναι κακή τιμή...κι αν το κρατήσει σε τιμή Γερμανίας θα πάει καλύτερα!!
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,436
Μεταμορφωση
MSRP 139
Aπο την στιγμη που φοραει το νεο sigma , hd audio , φρεσκο ui , αυτοματο κατεβασμα υποτιτλων ,movie artwork , bd.iso , ενα σωρο applications , νομιζω οτι θα πουλησει παρα πολυ.
 

furious99

AVClub Enthusiast
20 December 2008
866
Τιποτα το ιδιαιτερο... τα ιδια και τα ιδια
Ο γαμος XBMC και Sigma συσκευων θα ειναι το μονο που θα με κανει να αλλαξω media player.
Μακαρι τελος του χρονου να βγαλει η WD νεο Live με XBMC...

Εδω και περιπου 2 χρονια αναμασανε το ιδιο περιπου hardware και software στα media player... βαρεμαρα...
 
Last edited:

SoCiaL

AVClub Enthusiast
26 September 2007
1,174
Παντως στα μεγαλα του αδερφια που εχουν το NMJ μπορω να πω οτι εχουν κανει καλη δουλεια και αναμενεται ενα μεγαλο update με καινουργια version του NMJ που λενε οτι θα ειναι οτι πιο ομορφο.
 

toyo

Senior Member
23 April 2010
364
Νομίζω ότι βρήκα κάτι φθηνό για να αντικαταστήσω το laptop για τις fullhd ταινίες που βλέπω με τον προτζέκτορα. Αρκεί να διαβάζει τα πάντα και να δίνει τον ήχο που λέει γιατί έχω ένα θέμα με το pc στο dts hd που δεν μου βγάζει. Αν ισχύει η τιμή και κάνει αυτά που υπόσχεται και έρθει και σύντομα ψήνομαι.