Προβλημα με GPS Destinator9

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

elopas

New member
13 November 2011
2
Εχω βαλει σε ενα Turbox i40 το Destinator9 αλλα μου βγαζει παραξενη γραμματοσειρα οταν επιλεγω Ελληνικα με αποτελεσμα να μην αναγνωριζω τι γραφω και τι γραφει το menu, υπαρχει καποια λυση?
 
17 June 2006
9,768
Δυστυχώς το Destinator 9 δεν το έχω σκαλήσει καθόλου. Ίσως είναι κάποια ρύθμιση για τη γραμματοσειρά σε κάποιο ini αρχείο. Το μαμά πρόγραμμα που επίσημα έχει τους τελευταίους χάρτες της geointelligence δεν σε καλύπτουν?
 

elopas

New member
13 November 2011
2
Ειμαι σχετικα καινουργιος με τα GPS τι εννοεις μαμα προγραμμα, αυτο που εχω βαλει δεν ειναι το μαμα?
 

rapid

New member
5 February 2011
75
γενικά το destinator δεν ειναι και απολυτα συμβατο με τα turbo-x. πολύ προσπάθησαν να το βάλουν στη συγκεκριμένη συσκευή και είχαν πρόβλημα.
επειδή, τη συγκεκριμένη συσκευή την είχε και ένας φίλος μου, δεν κάνει για τέτοια πράγματα, τα περισσότερα προγράμματα δεν τα τρέχει καλά.
 

sakisxas

Supreme Member
7 September 2006
5,385
C:\Greece\Komotini
Αν μπορείς να βρείς την εκδοση 8,πάρε απο τον φάκελλο languange->Greek το αρχείο keyboard.ini και αντικατέστησέ το