Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: denon 1930 RIP

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2010
    Περιοχή
    Τυμπακι Κρητης

denon 1930 RIP

Οπως λεει και ο τιτλος το εν λογω player καθως επαιζε ενα δισκακι dvd αρχισε να κανει εντονα τεχνουργηματα στην εικονα,τα οποια εξελιχθηκαν σε κοκκινα χιονια τα οποια παρεμειναν και μετα την εξαγωγη του δισκου..Το εκλεισα,το ξανανοιξα ,και..παπαλα,εξοδος εικονας δεν..Απο hdmi τουλαχιστον,μιας και απο αλλες εξοδους δε δοκιμασα.Αυτο το player ειναι αιτια που δε θα ξαναεμπιστευτω τη denon μιας και στον ενα χρονο μου ειχε καψει στα καλα καθουμενα τροφοδοσια.
    Τι πιστευετε οτι επαθε;αξιζει να επισκευαστει η να παει για scrup;Ευχαριστω παιδια.
    This is not how I am
    I have become comfortably numb

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

Re: denon 1930 RIP

Καλό μηχάνημα, αλλά παλιό πλέον. Τι να σου πω, δύσκολο το βλέπω να φτιάχνεται με λογικό κόστος.

Το χρησιμοποιείς και σαν cd-sacd player?
    Κώστας

"Si vis pacem, para bellum"

" Αρχεσθαι μαθών, άρχειν επιστήσει"

"Τον άρχοντα τριών δει μέμνησθαι: Πρώτον ότι ανθρώπων άρχει. Δεύτερον ότι κατά νόμους άρχει. Τρίτον ότι ουκ αεί άρχει."

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008
    Περιοχή
    Χαλάστρα

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Νικος Πετειναρακης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως λεει και ο τιτλος το εν λογω player καθως επαιζε ενα δισκακι dvd αρχισε να κανει εντονα τεχνουργηματα στην εικονα,τα οποια εξελιχθηκαν σε κοκκινα χιονια τα οποια παρεμειναν και μετα την εξαγωγη του δισκου..Το εκλεισα,το ξανανοιξα ,και..παπαλα,εξοδος εικονας δεν..Απο hdmi τουλαχιστον,μιας και απο αλλες εξοδους δε δοκιμασα.Αυτο το player ειναι αιτια που δε θα ξαναεμπιστευτω τη denon μιας και στον ενα χρονο μου ειχε καψει στα καλα καθουμενα τροφοδοσια.
    Τι πιστευετε οτι επαθε;αξιζει να επισκευαστει η να παει για scrup;Ευχαριστω παιδια.
    Kαλημέρα ,εχω το 1920 και τα πρωτα χρονια 4 χρονια επαιξε πολυ dvd απροβληματιστα ,δοκιμασε τις αλλες εξοδους ετσι κι αλλιως για dvd καλο ειναι.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2010
    Περιοχή
    Τυμπακι Κρητης

Κωστα οχι,μονο σαν dvd player χρησιμοποιειται,η μαλλον χρησιμοποιουνταν..Οποτε το πιθανοτερο παω για αλλα,ουτως η αλλως και το ps μου κανει νερα οποτε καποια στιγμη θα πρεπει να παρω ενα bd player..
    Ευχαριστω παιδια
    This is not how I am
    I have become comfortably numb

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης