Power Buy για το MED600X3D

Status
Not open for further replies.

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Προσμετρώντας τις τελευταίες δυνατότητες και την υπεύθυνη δουλειά που έκανε η εν λόγω εταιρεία ώστε να εξελίξει τον Media player :
23.976 capable
skins
HD Audio
ISO external subs support
Jukebox view

και ανάμεσα στα υπόλοιπα που θεωρούνται μεν βασικά αλλά απαραίτητα:
Ωραίο GUI στυλ xbmc
Ωραία κατασκευή
Απροβλημάτιστο 3D ( από SBS έως FullHD3D)
Απροβλημάτιστη αναπαραγωγή μέσω δικτύου ( η οποία θα μπορούσε να αναβαθμιστεί φυσικά για να υποστηρίζει πλήρως iso full 3D)
Προσιτή τιμή

καθιστούν τον MED600X3D αυτή την χρονική περίοδο, την ιδανικότερη λύση γι' αυτούς που θέλουν έναν 3D Media player που να μην έχει προβλήματα , να είναι εύκολος στην χρήση και να υποστηρίζει το μεγαλύτερο μέρος των αναγκών των χρηστών 2D+3D movies , audio και picture files

Μετά από συννενόηση λοιπόν με την εδώ αντιπρόσωπο εταιρεία Twindigital αναζητήσαμε την ευκαιρία να πραγματοποιήσουμε ένα power buy για τους φίλους του AVClub , με στόχο τόσο την απόκτησή του από ελληνικό έδαφος , που σημαίνει technical service και after sales service , εγγύηση αλλά και τιμή που να δικαιολογεί από όλες τις απόψεις την ύπαρξη μιας τέτοια ενέργειας.

Η Τιμή : 130 ευρώ
(30 ευρώ φθηνότερα από την επίσημη τιμή του)

Οι διαδικασίες και τα παραλειπόμενα:
1) Για να πραγματοποιηθεί το power buy (και ως εκ τούτου να πάρουμε και την τιμή) πρέπει να μαζευτούμε 40 άτομα
2) Το κόστος αποστολής εντός και εκτός Αθηνών βαρύνει τον αγοραστή
3) Η διάρκεια δηλώσεων συμμετοχής είναι έως τις 28 Φλεβάρη.
4) Από τις 28/2 έως τις 5/3 και εφ 'οσον έχει συμπληρωθεί το νούμερο των 40 θα πρέπει να γίνει κατάθεση χρημάτων, το πιο πιθανόν σε Alpha Bank σε λογαριασμό της εταιρείας για τον σκοπό αγοράς του προιόντος
(Εάν η συμπλήρωση των αναγκαίων 40 ατόμων γίνει νωρίτερα τότε και η παραγγελία- παράδοση των προιόντων θα γίνει κι αυτή νωρίτερα.
5)Εάν δεν μαζευτούμε 40 άτομα δυστυχώς δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί το Power Buy.
6)Η αγορά θα γίνει στις 6/3, η παράδοση των μηχανημάτων στην Ελλάδα συνήθως κάνει 10 μέρες.


Νομίζω ότι καλύτερο power buy δεν έχουμε κάνει μέχρι στιγμής από όλες τις απόψεις ( τιμή, εγγύηση , value for money)


Παραθέτω την φόρμα ταυτοποίησης και επικοινωνίας με την εταιρεία twindigital ή οποία είναι επίσημος αντιπρόσωπος της Mede8er στην Ελλάδα και θα μεσολαβήσει για το Power Buy

http://ntfamily.myetrayz.net:8080/r...oad.php?r_id=ea5d2f1c4608232e07d3aa3d998e5135

To παραπάνω αρχείο είναι νέο και τώρα περιέχει το IBAN της Alpha Τραπέζης μαζί με την ευχέρεια να γίνουν καταθέσεις και σε άλλες 2 τράπεζες.

Προσοχή στα παρακάτω παιδιά. :

1) Πληρωμή κατά προτίμηση σε Alpha Bank , γιατί από σύστημα ΔΙΑΣ κρατούνται προμήθειες μεγάλες . Εκτός κι αν αποφασίσετε οι κρατήσεις να βαρύνουν εσάς.
2) 133 ευρώ για Αθήνα και 135 ευρώ για Επαρχία ( τιμή που εμπεριέχει τα μεταφορικά)
3)Όποιος αποφασίσει να πάει να το πάρει μόνος του αρκεί να το δηλώσει στο e-mail του αντιπροσώπου
4)Πρέπει μέχρι το τέλος του μηνός να γίνουν όλες οι πληρωμές για να σταλούν στην Mede8ter. (λέμε μέχρι τέλους του μηνός για να εξυπηρετηθούν οι φίλοι οι οποίοι έχουν υπολογίσει να πληρωθούν πρώτα από την δουλειά τους και μετά να καταθέσουν χρήματα. Εάν πιστέυετε ότι δεν συντρέχει τέτοιος λόγος πείτε το. )
5) Η παράδοση από την Mede8ter θα γίνει 1 εβδομάδα μετά την πληρωμή ( Η παραγγελία είναι διαθέσιμη και είναι reserved)
6) O αντ/πος θέλει να αναβαθμίσει τα μηχανήματα στο τελευταίο firmware. Εγώ του είπα ότι δεν είναι αναγκαίο για να μην καθυστερήσει η παράδοση σας. (Οποιος θέλει η αναβάθμιση στο V 2 να γίνει από την twindigital ας το δηλώσει με e-mail )
 
Last edited:

more peers

AVClub Fanatic
24 April 2009
20,155
Αθήνα
Απάντηση: Powe Buy για το MED600X3D

Χλωμό έως αδύνατο το βλέπω το 40...

Νίκο προσπάθησε με τον Αποστόλη για μια δεύτερη επιλογή αριθμού κομματιών έστω και με υψηλότερη τιμή
(αν και νομίζω ότι θα το έχεις κάνει ήδη :smile:)
 

coolgreek

Senior Member
9 March 2012
390
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Πότε προβλέπεται η αγορά (ελπίζω να γίνει δηλαδή); Και πως η "διανομή" των μηχανημάτων; Ρωτάω για να γνωρίζω ως άμεσα ενδιαφερόμενος για συμμετοχή στο power buy!!! Υπόψη είμαι επαρχία...

Αυτά, κατα τα λοιπά ενα μεγάλο μπράβο για την κίνηση!!! Περιμένω να εκδηλώσουν αρκετοί ενδιαφέρον!
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Πότε προβλέπεται η αγορά (ελπίζω να γίνει δηλαδή); Και πως η "διανομή" των μηχανημάτων; Ρωτάω για να γνωρίζω ως άμεσα ενδιαφερόμενος για συμμετοχή στο power buy!!! Υπόψη είμαι επαρχία...

Αυτά, κατα τα λοιπά ενα μεγάλο μπράβο για την κίνηση!!! Περιμένω να εκδηλώσουν αρκετοί ενδιαφέρον!

Σωστά ! Συμπλήρωσα στο αρχικό κείμενο την πληροφορία αυτή.
Η παράδοση στους αγοραστές λογικά θα γίνει αμέσως μετά την άφιξή τους εδώ.
Οταν θα ολοκληρωθούν τα 40 παλληκάρια, θα exlelοποιήσουμε user names-ονοματεπώνυμα- διευθύνσεις - αριθμούς κατάθέσεων.

Υ.Γ. Νίκο (Dalanik) δεν το βλέπω για λιγότερους. Ως γνωστόν τα περιθώρια κέρδους των αντιπροσώπων είναι μικρά. Ο Απόστολος της twindigital μου είπε ο άνθρωπος ότι για να πάρει την τιμή αυτή πρέπει να παραγγείλει 48 κομάτια. ( 40 για εμάς + 8 για δικό του στοκ.)
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

οnlineN : 1
Δημήτρης Αντωνόγλου : 1
lun4tic : 1
nektar : 1?


Σύνολο 4?

Υ.Γ. Ελα..ένα μηδενικό θέλουμε ακόμα....:D
 
Last edited:

nektar

Supreme Member
4 January 2007
4,326
Μελίσσια
Απάντηση: Powe Buy για το MED600X3D

Εγώ είμαι αμφίρροπος :flipout:
Περιμένω να δω τι θα γίνει με το dune. Αν δεν το φτιάξουν μέχρι τότε θα το πάρω. Οπότε μην με βάζεις ακόμη.

Θενκς.
 

Λάκης

AVClub Fanatic
26 September 2007
13,844
Είμαι παντού
Απάντηση: Powe Buy για το MED600X3D

οπως ειπα και στο αλλο νημα,υπολογιστε και μενα στο παουερ.


Σταματηστε να σπαμαρισμα!
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

οnlineN : 1
Δημήτρης Αντωνόγλου : 1
lun4tic : 1
Λάκης : 1


Σύνολο 4
 

nasos1978

Established Member
26 August 2007
117
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Παιδιά να υποθέσω ότι το Power Buy γίνεται για την έκδοση χωρίς Wi-Fi?? Γιατί αν επιτρέπεται (εννοώ μήπως δεν είναι τόσο χρήσιμο όσο νομίζω?)? Μάλλον καταλήγω κι εγώ στο 600, αλλά στη wi-fi έκδοση...
 

lord

AVClub Enthusiast
18 November 2010
1,219
ξανθη
Re: Powe Buy για το MED600X3D

νικολα εμενα με ξεχασες....στα 130 φυσικα γιατι για παραπανω δεν λεει
 

ckbond

New member
23 May 2012
41
Πεύκη
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Αν και θεωρώ απαράδεκτο το όριο των 40 αγορών για την έκπτωση παρ' όλα αυτά θα ήθελα να συμμετάσχω σε αυτό το Power Buy...
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

οnlineN : 1
Δημήτρης Αντωνόγλου : 1
lun4tic : 1
Λάκης : 1
lord : 1
ckbond : 1


Σύνολο 6
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Αν και θεωρώ απαράδεκτο το όριο των 40 αγορών για την έκπτωση παρ' όλα αυτά θα ήθελα να συμμετάσχω σε αυτό το Power Buy...

Δεν είναι απαράδεκτο.
Η κάθε εταιρεία έχει μια συγκεκριμένη πολιτική εκπτώσεων όταν κάνεις αγορές. Ετσι πάει από το εξωτερικό. Οσα περισσότερα κομμάτια τόσο καλύτερη έκπτωση.
Στα 140 μπορεί και να το παίρναμε 110 ευρώ. :D
 

Nipio

New member
13 February 2013
27
Αγία Παρασκευή
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Αφού μόλις μου πήρα δώρο μια Panasonic UT50 λέω να μου κάνω επίσης δώρο τον media player της, οπότε count me in.
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

οnlineN : 1
Δημήτρης Αντωνόγλου : 1
lun4tic : 1
Λάκης : 1
lord : 1
ckbond : 1
Nipio : 1


Σύνολο 7
 

SWISSTEC

AVClub Addicted Member
26 July 2007
1,365
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Re: Powe Buy για το MED600X3D

Βαλτε και μενα και βλεπουμε. Μου φαίνεται ότι σε λιγο θα βαλω media και στην τουαλέτα.
 
Status
Not open for further replies.