Samsung UE H6700 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

yianniskyr

AVClub Enthusiast
26 May 2008
834
UK
Κάτοχος της συγκεκριμένης ,αγορασμένη σε πολυ καλη τιμή απο 1600 (προσφορά,πώληση της προηγόύμενης). Καταπληκτικό media player( εχω και το WD LIVE το οποίο πήγε στο κουτί του ), 3D. Ρυθμίσεις άπειρες ,μπορείς να πετύχεις τρομερά αποτελέσματα . Ακόμα δεν εχω βρεί στο ιντερνετ ρυθμίσεις για καλυτερα αποτελέσματα . Πολυ καλη συνεργασία tv με iphone/ipad.
Την προτείνω σε όσους ενδιαφέρονται και άμα την βρούνε και σε προσφορα μην το σκεφτείται.
καμία βοηθεια για calibration ειναι ευπρόσδεκτη .
 
Last edited by a moderator:

hxostil

AVClub Addicted Member
Re: Samsung 55H6700 απόψεις-σχόλια

Κάτοχος της συγκεκριμένης ,αγορασμένη σε πολυ καλη τιμή απο 1600 (προσφορά,πώληση της προηγόύμενης). Καταπληκτικό media player( εχω και το WD LIVE το οποίο πήγε στο κουτί του ), 3D. Ρυθμίσεις άπειρες ,μπορείς να πετύχεις τρομερά αποτελέσματα . Ακόμα δεν εχω βρεί στο ιντερνετ ρυθμίσεις για καλυτερα αποτελέσματα . Πολυ καλη συνεργασία tv με iphone/ipad.
Την προτείνω σε όσους ενδιαφέρονται και άμα την βρούνε και σε προσφορα μην το σκεφτείται.
καμία βοηθεια για calibration ειναι ευπρόσδεκτη .
εαν δεν εχεις μηχανημα η καποιον να στην ρυθμισει..κατεβασε ειδικα pattern για ρυθμιση φωτεινοτητα και αντιθεση(ειναι το πρωτο που πρεπει να ρυθμισεις)...pattern για οξυτητα pattern για χρωματα..μπορεις να τα βρεις και απο το διαδικτυο..προτεινω ολα τα εξτρα δ.αντιθεση κτλ να τα απενεργοποιησεις
 

TR-909

New member
27 October 2012
66
Καλημέρα σε όλους και καλές θεάσεις στο φίλο που άνοιξε το thread. Είναι στα μοντέλα που με ενδιαφέρει για αγορά 55", αν μπορούσες να μας πεις τι panel φοράει θα σου ήμουν υπόχρεος.
 

iliastra

New member
13 October 2011
12
παιδια ξέρει κανεις τι παίζει με το συγκεκριμένο μοντελο και την έχουν μονο 2-3 μαγαζια??? (σε γκουκλαρισμα)
 

Zorz59

New member
9 February 2015
4
ειναι πιστευω απο τα πιο αδικημενα μοντελα, πολυ ποιοτικο με πολυ καλη εικονα, αλλα ελαχιστη προωθηση, αυτα τα 200-300 ευρω παραπανω απο την 6400 πιστευω αξιζουν εαν υπαρχει η ανεση βεβαια