YouΚΌre the Worst

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
youre.the_.worst_.jpg


H Gretchen και ο Jimmy είναι αυτοκαταστροφικοί, τοξικοί. Μέχρι που συναντιούνται, ερωτεύονται και προσπαθούν να δημιουργήσουν σχέση. Η σειρά είναι μια δημιουργία του Stephen Falk (Weeds) και παρότι το κεντρικό στόρυ είναι απλοϊκότατο, η επικέντρωση στη προκλητική και ακατάλληλη σεξοκωμωδία του δίνει ένα ιδιαίτερο χαρακτήρα. Αν το τελικό αποτέλεσμα καταφέρει να κρατήσει ψηλά και το επίπεδο του χιούμορ, το You’re the Worst μοιάζει ικανό να μας εκπλήξει.
Η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για τις 17 Ιουλίου.

IMDB - Wikipedia - FX Network - Subz-blog

 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Re: You’re the Worst (2014)

Και το πρώτο επεισόδιο ήταν πολύ καλό , μόνο φροντίστε αν υπάρχουν παιδιά να απομακρυνθούν από την τηλεόραση γιατί είναι αυστηρά 18+.
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Re: You’re the Worst (2014)

Χμ.. δεν ξέρω πως ακριβώς το εννοείς αλλά να σου πω τι είδα εγώ.. σε ένα γρήγορο πέρασμα που έκανα.. :laugh:

'Οχι τίποτα απλώς με έβαλε σε περιέργεια αυτό το κωμωδία αυστηρώς 18+ .. :laugh:
Δεν έχω ξαναδεί κάτι σχετικό.. καθώς αποφεύγω γενικά τις κωμωδίες σε σειρές.. :p

Στην δεκαετία του 80-90 έβλεπα μόνο κάτι τέτοιες ξένες και ελληνικές ταινίες! :laugh:

Λοιπόν από την μία δείχνει σκηνές αρκετά προχωρημένες που θα έβλεπες σε τσόντα.. αλλά από την άλλη δεν δείχνει ούτε στήθος!! :p
Χαχαχα.. τι να πω.. εμένα μου έρχεται κάπως όλο αυτό.. :laugh:

Δηλαδή το βρίσκω πιο "χυδαίο" όλο αυτό, από το να βλέπω ας πούμε τα στηθάκια της Caplan στο Masters of Sex! :laugh:
Σαφώς μου φαίνονται πιο ωραίες και αγνές αυτές οι σκηνές! :cool:
 
Last edited: