Golden Media Spark Reloaded Dual Boot!!!

kostasrg

New member
18 October 2007
25
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Έχω αγοράσει τον δέκτη Golden Media Spark Reloaded Dual Boot πρόσφατα και θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος που θα βρώ βοήθεια ή υποστήριξη για τους συγκεκριμένους δέκτες. Ένα παράδειγμα λείπει από την βάση δεδομένων του ο δορυφόρος EUTELSAT 9A (9,0E) αλλά δεν γνωρίζω πως να τον προσθέσω για να κάνω λήψη του ΟΤΕ TV....αν κάποιος φίλος μπορεί να δώσει κάποια βοήθεια ή να προτείνει κάποιο forum για τους συγκεκριμένους δέκτες τον ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.:worshippy:
 

kostasrg

New member
18 October 2007
25
Έκανα αναφορα στον συγκεκριμένο δορυφόρο σαν παράδειγμα γιατί δεν υπάρχουν στη βάση δεδομένων του αρκετοί δορυφόροι που δεν γνωρίζω πως να περάσω.
 

alma1

New member
4 November 2013
10
Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω αυτόν τον δεκτη
πες μου την γνώμη σου
 

kostasrg

New member
18 October 2007
25
Φίλε alma1 κατ' αρχας συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση λόγω απουσίας μου. Ο συγκεκριμένος δέκτης είναι πολύ καλός και με πολλές δυνατότητες της οποίες προσπαθώ να ''ανακαλύψω''... βρίσκομε σε καλό ''δρόμο'' και μόλις έχω ολοκληρωμένη γνώση θα σε ενημερώσω άμεσα με ΠΜ.:2thumb22sup:
 

alma1

New member
4 November 2013
10
φιλε εγώ το παρήγγειλα από γερμανία είναι ο αδερφός μου εκεί θα μου το στήλη το βρήκε με 112 euro με wifi stick ότι και να είναι πάντως από αυτό που έχω καλύτερο θα είναι :p ελπίζω αυτό που θα έρθει να έχει ελληνική γλώσσα
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Ψάξτε τις τιμές εδώ στην Ελλάδα και στηρίξτε την Ελληνική αγορά. Υπάρχει τιμή χαμηλότερη από Γερμανία.

Η Golden media έχει αντιπρόσωπο εδώ και πολύ καλό μάλιστα.
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,740
Πάτρα
φιλε εγώ το παρήγγειλα από γερμανία είναι ο αδερφός μου εκεί θα μου το στήλη το βρήκε με 112 euro με wifi stick ότι και να είναι πάντως από αυτό που έχω καλύτερο θα είναι :p ελπίζω αυτό που θα έρθει να έχει ελληνική γλώσσα

εδώ είναι ποιο φθηνός http://www.satrix.gr/Doryforikoi_dektes_linuxE2_HD/150/Golden-Media-Spark-Reloaded---Linux.htm