F&U MPF3461H

george_naf

Established Member
30 October 2013
134
Ναύπλιο
Γεια χαρά! Γνωστός μου ψάχνει το τελευταίο update για τον f&u mpf3461h αλλά δεν μπορεί να βρει κάτι. Με μια γρήγορη αναζήτηση δεν μπόρεσα κι εγώ να τον βοηθήσω. Από το site του εισαγωγέα βρήκα firmware για τον f&u mpf3460h και όχι για τον 3461. Δεν ξέρω αν μπορεί να αναβαθμιστεί με αυτό το firmware και επειδή δεν είναι δικό μου δεν θέλω να ρισκάρω... Μπορεί να βοηθήσει κάποιος να βρω ποια είναι η τελευταία version που έχει βγει για το mpf3461h και αν υπάρχει κάπου για κατέβασμα;
 
Last edited:

george_naf

Established Member
30 October 2013
134
Ναύπλιο
Re: F&U MPF3461H last firmware update?

Επικοινώνησα και μου είπαν ότι δεν υπάρχει λογισμικό γι αυτόν τον δέκτη...
 

Serafeim Karakostas

AVClub Fanatic
8 August 2007
10,159
Άρτα
Τότε τον αφήνετε ως έχει. Περιμένετε όμως να δουν το θέμα talos_2002 και Kostas_Y. Ίσως γνωρίζουν κάτι παραπάνω.
 

tolias

Supreme Member
5 March 2011
3,745
Αφού δεν υπάρχει στην σελίδα του εισαγωγέα (που έχεις βρει ήδη φίλε george_naf)
http://www.morris.gr/index.php?SCREEN=show_content&id=57
και δεν το έχουν ούτε στο service που επικοινώνησες, τότε δεν υπάρχει λογισμικό.
Δυστυχώς στην σελίδα του εισαγωγέα δεν ανεβαίνει πια καμία πληροφορία για τους δέκτες. Έχουν εξαφανιστεί τελείως από την σελίδα τους, εκτός από την σελίδα με τα dwnloads. Δεν ξέρουμε ποια διαφορά έχουν οι δύο δέκτες, και αν έχουν καν τον ίδιο επεξεργαστή. Μπορεί να κάψεις τον δέκτη με δοκιμή του λογισμικού.
 

george_naf

Established Member
30 October 2013
134
Ναύπλιο
Re: Απάντηση: F&U MPF3461H last firmware update?

george_naf, τί πρόβλημα αντιμετωπίζεις με τον δέκτη;
ο φίλος που τον έχει μου είπε ότι έχει προβλήματα με τις εγγραφές. Άλλες φορές δεν ξεκινάνε καθόλου και άλλες φορές κόβονται στη μέση. Δοκίμασε και με άλλο στικάκι αλλά είχε παρόμοια αποτελέσματα.