Αγορά εκθεσιακής F7000, F8000

kernel

Established Member
25 November 2014
169
Welcome to Mars
Μου δίνουν την F7000 και F8000 στις 46'' στα 850 ευρώ..... [εκθεσιακά κομμάτια φυσικά!]
Έχω μπει στον πειρασμό και αρχίζω να το σκέφτομαι...
Τι λέτε;Να πάω σε εκθεσιακό ή θα το μετανιώσω;Να σημειώσω βέβαια ότι μπροστά στην F7000 η H7000 είναι για το παζάρι....Η σειρά ''F'' απέδειξε ότι είναι καλύτερη από την ''H'' μπροστά στα μάτια μου.Σύγκρινα H6200 H7000 F7000 και F8000 δίπλα δίπλα... :gossip:
 

Leonid

AVClub Addicted Member
29 June 2010
2,813
Μου δίνουν την F7000 και F8000 στις 46'' στα 850 ευρώ..... [εκθεσιακά κομμάτια φυσικά!]
Έχω μπει στον πειρασμό και αρχίζω να το σκέφτομαι...
Τι λέτε;Να πάω σε εκθεσιακό ή θα το μετανιώσω;Να σημειώσω βέβαια ότι μπροστά στην F7000 η H7000 είναι για το παζάρι....Η σειρά ''F'' απέδειξε ότι είναι καλύτερη από την ''H'' μπροστά στα μάτια μου.Σύγκρινα H6200 H7000 F7000 και F8000 δίπλα δίπλα... :gossip:
Πολλά τα 850 για 46αρα εκθεσιακή και για μοντέλο περσυνό που σε πολύ λίγο θα γίνει και προπέρσινο.
Αν είναι σε άψογη κατάσταση και τους ρίξεις τη τιμή στα 600 με 650 το πολύ , τότε ναι από μένα για τα συγκεκριμένα μοντέλα, για οτιδήποτε άλλο θα έλεγα με τίποτα ( α και για την sony W905, αν την έβρισκες , εκεί ακόμα περισσότερο, στα ίδια χρήματα πάντα).
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Για την F8000 τα 850 ευρώ είναι καλά σε συνδυασμό με την διετή εγγύηση της αντιπροσωπείας.
 

kernel

Established Member
25 November 2014
169
Welcome to Mars
Έτσι πιστεύω και εγώ.Πάντως μου άρεσε πάρα πολύ και η F7000.Μπορώ να πω ότι αυτό ζητάω από μία τηλεόραση. Η F8000 είναι ένα σκαλοπάτι πιο πάνω αλλά ήταν και άλλη η τιμή της όταν κυκλοφορούσε....
 
Last edited:

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Εγω την πήρα πριν έξι μήνες κούτα τελευταίο κομμάτι 1200 ευρώ. Την F8000 φοβερή τηλεόραση , τέλεια ευκρίνεια , πολλά ++.
 

kernel

Established Member
25 November 2014
169
Welcome to Mars
Πολλά τα 850 για 46αρα εκθεσιακή και για μοντέλο περσυνό που σε πολύ λίγο θα γίνει και προπέρσινο.
Αν είναι σε άψογη κατάσταση και τους ρίξεις τη τιμή στα 600 με 650 το πολύ , τότε ναι από μένα για τα συγκεκριμένα μοντέλα, για οτιδήποτε άλλο θα έλεγα με τίποτα ( α και για την sony W905, αν την έβρισκες , εκεί ακόμα περισσότερο, στα ίδια χρήματα πάντα).

F8000 600 ευρώ? :AFADF0:

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Εγω την πήρα πριν έξι μήνες κούτα τελευταίο κομμάτι 1200 ευρώ. Την F8000 φοβερή τηλεόραση , τέλεια ευκρίνεια , πολλά ++.

Είναι άψογη είναι αυτό που θέλω από μία τηλεόραση απλά!Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το μαύρο στην F7000 μου θύμισε σε κάποιο βαθμό plasma :flipout:

Και οι δύο από μένα παίρνουν άριστα αν και προπέρσινες πλέον
 

Nikitas Grs

New member
1 February 2013
18
Καλησπέρα φίλε μπορείς να μου πεις σε πιο κατάστημα τις έχεις βρει θα με ενδιέφεραν κι εμένα αυτά τα μοντελα
 

Leonid

AVClub Addicted Member
29 June 2010
2,813
F8000 600 ευρώ? :AFADF0:

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---



Είναι άψογη είναι αυτό που θέλω από μία τηλεόραση απλά!Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το μαύρο στην F7000 μου θύμισε σε κάποιο βαθμό plasma :flipout:

Και οι δύο από μένα παίρνουν άριστα αν και προπέρσινες πλέον
Σου φαίνεται παράξενο, για 46αρα, ουσιαστικά προπέρσινο μοντέλο ΚΑΙ ΕΚΘΕΣΙΑΚΗ;
Φίλε μου όσο καλή και να είναι με τα παραπάνω που σου είπα πολύ << lagre >> σε βρίσκω αν επιμένεις.... Το σέβομαι πάντως, ο καθένας μας έχει τα κριτήριά του.
 

kernel

Established Member
25 November 2014
169
Welcome to Mars
Σου φαίνεται παράξενο, για 46αρα, ουσιαστικά προπέρσινο μοντέλο ΚΑΙ ΕΚΘΕΣΙΑΚΗ;
Φίλε μου όσο καλή και να είναι με τα παραπάνω που σου είπα πολύ << lagre >> σε βρίσκω αν επιμένεις.... Το σέβομαι πάντως, ο καθένας μας έχει τα κριτήριά του.

Δεν επιμένω,τα έβαλα όλα κάτω,το σκέφτηκα και η τιμή όπου θα μπορούσα να την πάρω δεν είναι πάνω από 400-450 ευρώ!!!Με λίγα λόγια ίσως να είπες και εσύ πολλά!!Τηλεορασάρα μεν - τζόγος η εκθεσιακή όμως....Όσο για το προπέρσινη και το 46'' πραγματικά δε θα με πείραζε καθόλου.Είναι προπέρσινη αλλά γκρεμίζει πάνω από τις μισές φετινές της Samsung
 

Leonid

AVClub Addicted Member
29 June 2010
2,813
Δεν επιμένω,τα έβαλα όλα κάτω,το σκέφτηκα και η τιμή όπου θα μπορούσα να την πάρω δεν είναι πάνω από 400-450 ευρώ!!!Με λίγα λόγια ίσως να είπες και εσύ πολλά!!Τηλεορασάρα μεν - τζόγος η εκθεσιακή όμως....Όσο για το προπέρσινη και το 46'' πραγματικά δε θα με πείραζε καθόλου.Είναι προπέρσινη αλλά γκρεμίζει πάνω από τις μισές φετινές της Samsung
Το προπέρσινη σαφώς και δε πήγαινε στο θέμα ποιότητας εικόνας, συμφωνώ μαζί σου, αλλά πήγαινε στο ότι είναι ένα ακόμα καλό επιχείρημα για παζάρι - κατέβασμα τιμής.
 

kernel

Established Member
25 November 2014
169
Welcome to Mars
Φυσικά και η ποιότητα είναι κρύσταλλο και στις 2!!Μόνο και μόνο που έχει δουλέψει 2 χρόνια φτάνει!Επίσης έχει αγγίξει το panel χιλιάδες κόσμος:Banane0:
Σαν την καινούργια τίποτα....