Backstrom (2015)

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Vuo5c.jpg


Imdb | Wikipedia | FOX | Facebook | Twitter

Ο δημιουργός του "€œBones"€ παρουσιάζει τη σειρά «Backstrom»

Παρότι εδώ και τρεις-τέσσερεις σεζόν, η τύχη του Bones είναι κάθε χρόνο υπό εξέταση, η επιτυχημένη σειρά συνεχίζει θριαμβευτικά τη πορεία της με τη 10[SUP]η[/SUP] σεζόν να έρχεται το ερχόμενο φθινόπωρο.
Φαίνεται όμως ότι ο δημιουργός της Hart Hanson δεν επαναπαύεται σε αυτή και είναι έτοιμος να παρουσιάζει, φυσικά και πάλι στο Fox, τη νέα του σειρά, Backstrom.

Η σειρά κινείται και πάλι σε γνώριμα μονοπάτια αστυνομικών υποθέσεων και χιούμορ, με τον πρωταγωνιστή Everett Backstrom να είναι ένας υπέρβαρος, εκνευριστικός, αυτοκαταστροφικός,
οξύθυμος αλλά και δαιμόνιος ντετέκτιβ που τίθεται επικεφαλής της Portland Police Bureau’s Special Crimes Unit.

Αν το trailer σας θυμίζει κάτι, δεν είστε ο μόνος αφού η σειρά μυρίσει House με τη διαφορά ότι ο ήρωας δε καταπιάνεται με περίεργες ασθένειες αλλά με ανεξιχνίαστες αστυνομικές υποθέσεις.
Πρωταγωνιστεί ο εξαιρετικός Rainn Wilson (The Office, Super) με τους Genevieve Angelson, Page Kennedy, Kristoffer Polaha, Dennis Haysbert, Beatrice Rosen και Thomas Dekker να τον πλαισιώνουν.

Το Backstrom θα κάνει πρεμιέρα τον Ιανουάριο του 2015.
Δείτε το trailer:

VIA artsandthecity.gr


Νέα σειρά από το FOX που ξεκίνησε χθες!

Φαίνεται να είναι αρκετά διασκεδαστική! :D

 

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,592
Αθηνα
Καπου διαβασα εναν ενδιαφερον χαρακτηρισμο της συγκεκριμενης σειρα... House PD ... :D
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..

Λοιπόν όντως η σειρά φαίνεται να είναι αρκετά καλή..
.. και προχωράει και αρκετά γρήγορα το επεισόδιο!
Και οι διάλογοι! :cool:

Θα δούμε και παρακάτω πως θα πάει..

Το 2ο επεισόδιο έχει τίτλο "Bella"
http://www.imdb.com/title/tt3908424/?ref_=ttep_ep2
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Μετά και το 7ο θα ψηφίσω "καλή" (7/10) , είναι μια σταθερή σειρά με αρκετά καλό καστ , δεν έχει πολλά σκαμπανεβάσματα αλλά δεν έχει και πολλά πρωτότυπα στοιχεία.

Είναι στην κατηγορία "αν δεν την δεις δεν χάνεις και πολλά" όπως έχω ξαναπεί και για άλλες.
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Την έχω αφήσει στην άκρη προς το παρόν, αν και θέλω να την δω κάποια στιγμή, γιατί μου αρέσει αρκετά το στυλ της.

Το spoiler.tv την έχει στην κατηγορία προς ακύρωση, επειδή έχει πέσει η τηλεθέαση της γύρω στα 4 Mill.
(Η πρεμιέρα ξεκίνησε με 8 Mill)
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Θα στεναχωρηθώ αν κοπεί το Forever , μου αρέσει αρκετά.

Παραδόξως άλλες σειρές που βλέπω και έχουν πάρει την κάτω βόλτα σε θέμα ποιότητας (όπως το Hawaii 5-0 και το Blacklist) τα πάνε καλά στα νούμερα.

Δεν μπορείς να προβλέψεις τελικά τι θέλει ο μέσος θεατής.

Εδώ είναι και τα υπόλοιπα...http://www.spoilertv.com/2014/08/spoilertv-cancellation-predictor-table.html