The Bastard Executioner (2015)

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..

11705477_586029374872155_1661942935134960775_o.jpg


Imdb | Wikipedia | Facebook | Twitter



Το FX Παρήγγειλε Τον Πιλότο Του «Bastard Executioner»

Το δίκτυο FX παρήγγειλε το επεισόδιο-πιλότο του «Bastard Executioner», της νέας τηλεοπτικής σειράς του Kurt Sutter,
του δημιουργού των σειρών «The Shield» και «Sons Of Anarchy».

«Η σειρά αφηγείται την ιστορία του Wilkin Brattle, ενός ιππότη-πολεμιστή της φρουράς του Βασιλιά Edward Του Τρίτου, ο οποίος έχει κλονιστεί απο τους πολέμους και αποφασίζει να αφήσει το σπαθί του.
Οταν όμως η βία τον ξαναβρίσκει, θα αναγκαστεί να ξαναπάρει στα χέρια του το πιο ματωμένο σπαθί απ´’ολα.»



Το σενάριο της σειράς θα γράψει φυσικά ο Kurt Sutter, ενώ τη σκηνοθεσία του πιλότου έχει αναλάβει ο Paris Barclay («NYPD Blue», «Sons of Anarchy»).

Στον πρωταγωνιστικό ρόλο του Wilkin Brattle, θα βρεθεί ο νεοεμφανιζόμενος Αυστραλός ηθοποιός Lee Jones, ενώ πρωταγωνιστούν επίσης οι Stephen Moyer («True Blood»), Sam Spruell («The Last Ship»),
Katey Sagal
(«Sons of Anarchy»), Flora Spencer-Longhurst («Leonardo»), Darren Evans («Galavant»), Danny Sapani («Penny Dreadful»), Timothy V. Murphy («True Detective»),
Sarah White («Sons of Anarchy») και Matthew Rhys («The Americans»).

Η παραγωγή του πιλότου θα ξεκινήσει στις 19 Μαρτίου στην Ουαλία.

VIA cinemode.gr

 
Last edited by a moderator:

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..

Νέο trailer με τους πρωταγωνιστές.

Η σειρά φαίνεται θα είναι σκληρή κάτι στο στυλ σα το Vikings!
 

waroo

AVClub Addicted Member
20 April 2012
1,696
ο δημιουργός της σειράς έκανε πολύ καλή δουλειά στο Sons of Anarchy...

μπαίνει στα υπόψιν - μια ευκαιρία θα του τη δώσουμε...

(το trailer πάντως είναι όντως λίγο ψόφιο....)
 

speedman_27

Supreme Member
17 August 2010
5,070
Mitilini
Εμένα μου φαίνεται φθηνή παραγωγή. Στα συν ο κακός είναι ο ηθοποιός που επίσης έκανε τον κακό στην δεύτερη σεζόν του the Last ship
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Είδα 20 λεπτά απο το πρώτο επεισόδιο και το έκλεισα , μου φάνηκε πολύ μέτριο. Ίσως έφταιγε ότι ήταν αργά και ήμουν κουρασμένος δεν ξέρω.
 

speedman_27

Supreme Member
17 August 2010
5,070
Mitilini
Είδα 20 λεπτά απο το πρώτο επεισόδιο και το έκλεισα , μου φάνηκε πολύ μέτριο. Ίσως έφταιγε ότι ήταν αργά και ήμουν κουρασμένος δεν ξέρω.
Εμένα μου φαίνεται πολύ φθηνή παραγωγή
 

greekgreek

Supreme Member
29 June 2008
6,350
Γιαννιτσά
Απάντηση: Re: The Bastard Executioner (2015)

Είδα 20 λεπτά απο το πρώτο επεισόδιο και το έκλεισα , μου φάνηκε πολύ μέτριο. Ίσως έφταιγε ότι ήταν αργά και ήμουν κουρασμένος δεν ξέρω.
Το ίδιο έπαθα και εγώ .
Αν και προσπαθώ να δω τα πρώτα επεισόδια μέχρι τέλους , έστω και αν δεν μου αρέσουν , σε αυτό το σταμάτησα και εγώ στο 20λεπτο και είδα κάτι άλλο .
 

speedman_27

Supreme Member
17 August 2010
5,070
Mitilini
Είδα δύο επεισόδια αλλά μου φαίνεται σαν δουλειά στο πόδι και εδώ θα δω και το τρίτο επεισόδιο να έχω άποψη