Shades of Blue (2016)

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,191
Εκεί ψηλά.....

Shades_of_Blue.jpg


NBC | Imdb | Wikipedia | The Reviewer | Facebook | Twitter | YouTube



To Tζενιφερακι ξανα μπατσακι και μαλιστα βρωμικο παρεα με τον Ρει Λιοτα.



2 χρόνια αφού παραδόθηκε το αρχικό σενάριο, το NBC παρήγγειλε τον πρώτο κύκλο για τη νέα σειρά της
Jennifer Lopez, Shades of Blue με παραγωγούς την ίδια και τον Ryan Seacrest.

Η σειρά επικεντρώνεται στην Harlee Santons, μία νεαρή μητέρα και ντετέκτιβ που εργάζεται στο Brooklyn,
η οποία στρέφεται ενάντια στο αστυνομικό της τμήμα όταν το FBI την συλλαμβάνει να κάνει κάτι παράνομο.
Το δίκτυο προμοτάρει την σειρά με το στυλ 80s πόστερ και το tagline «μεταξύ καλού και κακού μπάτσου,
υπάρχουν... αποχρώσεις του μπλε.»

Είναι η πρώτη τηλεοπτική απόπειρα της Lopez και στο πλευρό της βρίσκονται ο Ray Liotta και η Drea de Matteo.

Η διπλή πρεμιέρα θα γίνει στις 14 Ιανουαρίου 2016 στο NBC.





 
Last edited by a moderator:

takis

Supreme Member
11 August 2006
3,671
--------------------
Re: Shades of Blue

με αστυνομικούς και τέτοια ειναι;
είμαι σίγουρος ότι ειναι μεγάλη βλακεία σε συνδυασμό με την jennifer

θα πείτε ότι είμαι προκαταλημενος ναι με τις αστυνομικές σειρές τέτοιου τύπου και με την jennifer
 
Last edited:

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Χαχαχα.. εντάξει εγώ προτιμώ να ψάχνω κυρίως σειρές εποχής και "ειδικού" ενδιαφέροντoς! :cool:

H Lopez σε κάποιες ταινίες που την είχα δει παλιά καλούτσικη ήταν! :p
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Για όσους ενδιαφέρονται ξεκίνησε και αυτή η σειρά!

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

To Out of Sight (1998) θυμήθηκα με την Lopez και τον George Clooney.. μου άρεσε! :cool:
Του Steven Soderbergh.

Trailer:
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,191
Εκεί ψηλά.....
Ξεκινησα περιμενοντας μια μουφα.

Συνεχισα και καθε λεπτο παρολο που μια η JL δεν ειναι μια νεοβγαλτη σταρ οπως στο Out of sight αλλα μια πολυπαιγμενη σταρ σε ολα τα επιπεδα η τυπισσα το πηγε πολυ καλα και το βασικο εχει εναν εξαιρετικο Ρει Λιοτα διπλα της και κυριως σαν μαεστρο τους ολου εγχειρηματος εχουν τον Barry Levinson στην σκηνοθεσια !!!!

Νομιζα οτι δεν εβλεπα καλα αλλα οντως αυτος εκανε το πρωτο επεισοδιο.....και μετα αναλαμβανουν οι υπολοιποι.

Μονο μου ερωτημα τι θα γινει οταν προχωρησαν τοσο γρηγορα την πλοκη ?
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,191
Εκεί ψηλά.....
Παρηγγειλαν δευτερη σαιζον.

http://www.cinemablend.com/television/Shades-Blue-Season-2-Renewal-Ordered-By-NBC-116407.html


Σειρα που ολοι οι χαρακτηρες εως τωρα ειναι απλα βοηθητικοι και ολη η σειρα περιστρεφεται γυρω απο τους δυο αστερες.

Ειναι ομως τοσο καλοι αυτοι οι δυο που η σειρα εχει μεγαλο ενδιαφερον.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,191
Εκεί ψηλά.....
Κι εγω ετσι ελεγα αλλα οταν ειδα το πρωτο επεισοδιο σκηνοθετημενο απο τον Μπαρυ Λεβινσον κολλησα ασχημα.

Ειναι μεγαλος μαγνητης οι δυο πρωταγωνιστες.