Εκπτωση 10% για τα μελη μας στο toolshouse.gr

enduras1

Moderator
Staff member
Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω μία έκπτωση που μας παρέχει η εταιρία Ροδάκης Κοκολιάς με έδρα την Χίο.
Το γνωστό κατάστημα https://toolshouse.gr


logo-toolshouse-new.png


Η έκπτωση ειναι 10% στα είδη των εταιριών WOLFCRAFT, STANLEY & UNIOR με επιπλέον δωρεάν αποστολή στο πρακτορείο ΕΡΜΗΣ ΧΙΟΥ. στον Ταύρο για την Αθήνα.

Η εταιρία ειναι ήδη στις πρώτες θέσεις του skroutz αλλά Επιπρόσθετα για ότι αλλο χρειάζεστε απο τα εργαλεία του καταστήματος μεσω email μπορείτε να λάβετε καλύτερη τιμή.


Τα στοιχεία του καταστήματος είναι:
ToolsHouse.gr

Διεύθυνση: Καλουτά 29, 82131 Χίος
E-mail: [email protected], [email protected]
E-mail για Ανταλλακτικά: [email protected]
Τηλέφωνο: +30-2271023806
Κινητό Τηλέφωνο: +30-6986883658
Fax: +30-2271023554

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ:
ΔΕΥΤ.-ΤΕΤ.-ΠΕΜ.: 7:00-16:00
ΤΡ.-ΠΑΡ.: 7:00-15:00, 17:00-20:00
ΣΑΒ.: 7:00-15:00



Ο σύνδεσμος επικοινωνίας μας ειναι ο κύριος Ιωάννης Μπαριτάκης τον οποιο να βάζετε υπ´οψην στα email που θα στέλνετε αναφέροντας παντα πως επικοινωνείτε μεσω του av-club και εμένα προσωπικά αν θέλετε.


Μερικές φωτό απο το κατάστημα που προσωπικά όμοιο του δεν έχω συναντήσει σε στόκ άμεσα διαθέσιμων προιόντων.

G0011098.jpg


TOOL-SHOP-79.jpg


TOOL-SHOP-18.jpg


TOOL-SHOP-16.jpg


TOOL-SHOP-53.jpg


TOOL-SHOP-86.jpg

 
Last edited:

toasted

AVClub Addicted Member
11 October 2011
1,579
Πάτρα
Πολύ ωραία κίνηση! Η προσφορά αφορά μόνο είδη από τις εταιρίες που αναφέρεις ή συνολικά τα εργαλεία του καταστήματος;

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

asotosios

AVClub Addicted Member
30 November 2010
2,859
Μπραβο Κυριάκο και στο κατάστημα για την εκπτωση

(
σ
τ
ι
ς
η
δη
π
λ
υ
καλ
ε
ς
τ
ι
με
ς

το
υ

κα
τ
α
σ
τ
ημ
α
το
ς
)
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,369
Απάντηση: Re: Εκπτωση 10% για τα μελη μας στο toolshouse.gr

Πολύ ωραία κίνηση! Η προσφορά αφορά μόνο είδη από τις εταιρίες που αναφέρεις ή συνολικά τα εργαλεία του καταστήματος;

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομιζω ειναι ξεκαθαρο...
 

asotosios

AVClub Addicted Member
30 November 2010
2,859
Κυριακο πρακτικά αυτη την εκπτωση πως την πέρνουμε?
υπαρχει καποιος κωδικος εκπτωσης...ποστάρουμε εδω την παραγγελία και μας δίνει εκπτωση μεσω φορουμ...επικοινωνουμε μαζι του και μας κανει την νέα μειωμένη τιμή...αλλα και αυτη πως περναει απο το συστημα του για πληρωμη με κάρτα κτλ...???
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Λες δυνατά & γρήγορα 2 φορές "Κυριάκος", "Κυριάκος" & καθάρισες !

Για εμένα το πιο σημαντικό είναι η δωρεάν αποστολή από την Χίο στην Αθήνα, που εκεί σίγουρα ήταν αρκετό το επιπλεόν το κόστος για τα πιο βαριά μηχανήματα.
 

kospap

Supreme Member
31 July 2009
8,195
τα ΜΑΤΙΑ μου....κιτρινα ολα τα βλεπω παναιαμ'

μπραβο κατα τα αλλα.
 

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
Έχω περάσει από το κατάστημα - και έχω αγοράσει διάφορα – πολύ εξυπηρετικοί!

Έχουν πραγματικά ένα θησαυρό από εργαλεία βίδες εξαρτήματα βοηθήματα – τα πάντα όλα!

Χαίρομαι που η φήμη τους φτάνει και ως εδώ !
 

asotosios

AVClub Addicted Member
30 November 2010
2,859
και ελεγα οτι το Κεντρο Βιδας ειναι στολισμενο αλλα το Χιωτικο μαγαζι νομιζω οτι το ξεπερνάει κατα πολύ...
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,369
Ρε Κυριακο! Τι μαγαζι ειναι αυτο? :music-smiley-005:
Τι πρακτικα και αηδιες!πιθανοτατα αν ηταν κοντα μου. Καθε σαβατο απογευμα θα επαιρνα το καφε μου και θα γυρναγα κανα διωρο εντος του. (Χωρις γεματο πορτοφολι φυσικα)
 

enduras1

Moderator
Staff member
Φιλε ειναι μεγαλη χαρα να το εχουν πατριωτες μου.
Το Πυργι το χωριο μου στην Χιο ειναι 25 λεπτα και 20 χιλιομετρα μακρυα αλλα δε το σκεφτυομαι να κατεβω βολτα!
Ασε που τα παιδια που δουλευουν μεσα ειναι πολυ φιλοι και το βασικο ΕΜΠΕΙΡΟΙ στον χωρο των εργαλειων να δωσουν λυση.
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,512
Βριλήσσια
Mπραβο Κυριακο, καλη κινηση που επρεπε να γινει! Να ειναι καλα τα παιδια εκει για την προσφορα τους στα μελη μας!

Εγω δυστυχως δεν το εχω επισκευτει ακομα καθως ειναι 32 χιλιομετρα απο το χωριο μου αλλα κυριως επειδη οτι χρειαζομαι μου το φερνει σπιτι ο Ζαννης o Koκκολιας που μενει σχεδον διπλα μου :))
 

Saradis

Senior Member
21 June 2016
670
Ένα απο τα καλυτερα και πιο ενημερωμένα καταστήματα στη Ελλάδα.
Πραγματικά μπράβο στα παιδιά!
Αξίζει να κάνουμε και "ομάδική" απο εκεί, έτσι για το καλό!