Συναντηση για καφε Πεμπτη 22/3/2018

enduras1

Moderator
Staff member
Να πιουμε και ενα καφεδάκι με θέα ένα απογευμα τι λετε?
Συναντηση λοιπον στις 6.30 το απογευμα στο καφέ Dimele στο Κερατσινι που έχει θεα απο την μπουκα του λιμανιου εως και την Σαλαμινα να πιουμε ενα καφεδακι.

Dimele
ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΡΟΝΤΙΔΟΣ, Κερατσίνι 187 55
21 0431 8066

https://goo.gl/maps/BRzqcf9vYtG2
 

weather1967

Supreme Member
25 October 2010
7,814
Κυριάκο καθημερινή δύσκολο,να το κάνουμε Σαββατοκύριακο πιό νωρίς να βλέπουμε καί τό απέραντο γαλάζιο,αυτό όμως ο καιρός θά μάς τα χαλάσει,τήν Κυριακή είναι τού Ευαγγελισμού,να δούμε τό επόμενο.
 

enduras1

Moderator
Staff member
Λοιπον η σημερινη ακυρωνεται λογω ελλειψης συμμετοχων.
Με τον Κωστη παντως θα πιουμε καφε.

Κανονιστε παιδια ποτε θελετε να γινει.
Επειδη εχω δεχθει στο παρελθον παραπονα πως δεν κανονιζουμε ενα καφεδακι.
Εννοειται πρεπει να το κανουμε αλλα να συμμετεχουμε κιολας.
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,662
Αθήνα
Κυριάκο, καφέ στο Κερατσίνι και μετά κρουαζιέρα με το καραβάκι Πέραμα-Παλούκια δεν νομίζω οτι θα μαζέψει πάνω από 2 συμμετοχές.
 

weather1967

Supreme Member
25 October 2010
7,814
Τό θέμα είναι συνάδελφοι ότι δέν μπορεί νά γίνει συνάντηση από τήν μιά στιγμή στήν άλλη,να λέμε Τετάρτη,ότι αύριο Πέμπτη στό τάδε σημείο γιά καφέ η μεζέδες.
Πρέπει να προηγηθεί τουλάχιστον μιά βδομάδα πρίν συννενόηση,καί άν είναι δυνατόν νά πέσουν προτάσεις γιά μέρα,ώρα,τοποθεσία.

Ξέρω-ξέρω,όπου λαλούν πολλά κοκόρια λένε αργεί να ξημερώσει,αλλά τό θέμα είναι νά πέφτει μιά πρόταση στό τραπέζι,δηλαδή όχι στό στύλ τό Σάββατο 9 ώρα θα γίνει συνάντηση στήν Βοσκοπούλα,αλλά να γίνεται στό στύλ παιδιά καιρό έχουμε να βρεθούμε τί λέτε παμε για κανα καφέ η φαγητό καί εκεί να πέφτουν προτάσεις καφέ η φαγητό,τοποθεσία,μέρα,ώρα,δηλαδή πού θέλει καί μπορεί η πλειοψηφία,καί μετά από αυτόν τόν διάλογο,νά οριστεί η ακριβής ημέρα,ώρα,τοποθεσία.
 

enduras1

Moderator
Staff member
Ολα ειναι ανοιχτά Δημήτρη.
Μαζι μιλαγαμε την Κυριακή για μεσοβδομαδα αλλα δεν πειραζει.
Ξερεις καλα πως πριν ανακοινώσω κατι οι πιο ενεργοι ενημερωνεστε με πμ και τηλεφωνο και μετα ανακοινωνεται η συναντηση σε ολες τις συναντησεις που έχω οργανωσει.

Αναμενω αναληψη πρωτοβουλιας απο οποιον επιθυμεί.
 

weather1967

Supreme Member
25 October 2010
7,814
Ολα ειναι ανοιχτά Δημήτρη.
Μαζι μιλαγαμε την Κυριακή για μεσοβδομαδα αλλα δεν πειραζει.
Ξερεις καλα πως πριν ανακοινώσω κατι οι πιο ενεργοι ενημερωνεστε με πμ και τηλεφωνο και μετα ανακοινωνεται η συναντηση σε ολες τις συναντησεις που έχω οργανωσει.

Αναμενω αναληψη πρωτοβουλιας απο οποιον επιθυμεί.

Μιλάγαμε,αλλά πώς κατάλαβα πρός ΣΚ όχι μεσοβδόμαδα.
Καλη η πριβέ επικοινωνία γιά τούς ενεργούς-παλιούς,αλλά υπάρχουν καί μέλη πού μπορεί να θέλουν να συμμετάσχουν καί να μήν μπορούν όταν οριστεί μιά ημερομηνία τετελεσμένα.

Ανάληψη πρωτοβουλίας δέν θά πάρει κανένας,εσύ "μάς μαζεύεις" αλλά θά μού άρεσε προσωπικά καί πάντα φιλικά νά μήν γίνεται σάν τετελεσμένο γεγονός,στό στύλ : "Ξέρεις Δημήτρη κανονίσαμε συνάντηση στήν Βοσκουπούλα το Σάββατο 8 ώρα",αλλά να προηγηθεί 10 μέρες πρίν ενα νέο νήμα και εκεί να πέσουν προτάσεις να το κουβεντιάζουμε καί να αποφασίσει η πλειοψηφία τό πού καί το πότε.

Πάντα φιλικά,εκφέρω τήν προσωπική μου γνώμη Κυριάκο.
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Εγώ προτείνω την επόμενη Συνάντηση να την κανονίσει ο νέος Διαχειριστής κ να μοιράζει κόκκινα αυγά κ κουλούρια στους συμμετέχοντες.
Αν το αυγό είναι κ ξύλινο κ φτιαγμένο στον τόρνο θα είναι ότι το καλύτερο.
 

enduras1

Moderator
Staff member
Ο φιλικος χαρακτήρας της κουβέντας ειναι δεδομενος Δημητρη.
Αντε να μην ερθω απο εκει με το αλυσσοπριονοοοοοο!!!
Χαχαχαχαχα

Λοιπον κανονίστε ποιοι μπορειτε να παμε Μαρμιτα το Σαββατο μεσσημερακι με τους "αλλους".
Κερναει ο ψηλος για την προαγωγη του.
 

weather1967

Supreme Member
25 October 2010
7,814
Ο φιλικος χαρακτήρας της κουβέντας ειναι δεδομενος Δημητρη.
Αντε να μην ερθω απο εκει με το αλυσσοπριονοοοοοο!!!
Χαχαχαχαχα

:ernaehrung004: