Πώς ανεβάζω φωτογραφίες;

XristosP.

Established Member
12 October 2012
147
XΑΛΚΙΔΑ
Καλημερα σας
Συγγνωμη αλλα εχω σκαλωσει. Με ποιο προγραμμα θα συμπιεσω τις φωτογραφιες για να μπορεσω να παρουσιασω κι εγω το δικο μου συστημα;
Eυχαριστω!
 

ΣΩΚΡΑΤΗΣ Τ.

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
7,132
ΑΘΗΝΑ
Απάντηση: Επιτέλους σε δικό μου σπίτι

Καλημερα σας
Συγγνωμη αλλα εχω σκαλωσει. Με ποιο προγραμμα θα συμπιεσω τις φωτογραφιες για να μπορεσω να παρουσιασω κι εγω το δικο μου συστημα;
Eυχαριστω!
Δε νομίζω ότι χρειάζεται να συμπιέσεις ή ν´αλλάξεις την ανάλυση για να τις ανεβάσεις.
Πηγαίνεις "Απάντηση στο θέμα",μετά "Επεξεργαστής κειμένου".Στο παράθυρο που θα ανοίξει,στην πρώτη σειρά εικονιδίων,επιλέγεις τον Συνδετήρα.
Ανοίγει νέο παράθυρο όπου πάνω δεξιά πατάς "Add Files" και μετά "Επιλογή Αρχείου" όπου σε αφήνει να επιλέξεις την φωτογραφία από τον υπολογιστή σου.
Στην συνέχεια "Ανέβασμα" και μόλις ανέβει το αρχείο "Done".
 

XristosP.

Established Member
12 October 2012
147
XΑΛΚΙΔΑ
Απάντηση: Επιτέλους σε δικό μου σπίτι

Δε νομίζω ότι χρειάζεται να συμπιέσεις ή ν´αλλάξεις την ανάλυση για να τις ανεβάσεις.
Πηγαίνεις "Απάντηση στο θέμα",μετά "Επεξεργαστής κειμένου".Στο παράθυρο που θα ανοίξει,στην πρώτη σειρά εικονιδίων,επιλέγεις τον Συνδετήρα.
Ανοίγει νέο παράθυρο όπου πάνω δεξιά πατάς "Add Files" και μετά "Επιλογή Αρχείου" όπου σε αφήνει να επιλέξεις την φωτογραφία από τον υπολογιστή σου.
Στην συνέχεια "Ανέβασμα" και μόλις ανέβει το αρχείο "Done".
Σωκρατη δυστυχώς δεν εκανα τιποτε.Ακολούθησα τις οδηγίες σου. Ξεχωρισα καμιά 10 ρια φωτογραφιες σε νεο φάκελο, εκανα τις ενέργειες που έγραψες , εφτασα στο done , το πατησα και... δεν βλεπω τιποτε να ανεβαινει.Τι δεν καταλαβα, τι κανω λαθος...ιδεα δεν εχω. Κριμα γιατί ειχα προετοιμαστεί δεόντως!!
 

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,045
Αθήνα
Έχεις λάβει υπ'οψιν τον παρακάτω πίνακα;

8CvfJh1.jpg