αγορά τηλεόρασης 55 ιντσων

billask

New member
11 November 2019
3
Καλησπέρα, είμαι νέος στο forum, παρότι παρακολουθώ τις συζητήσεις κάποιο καιρό τώρα.
Είμαι σε αναζήτηση νέας τηλεόρασης σε αντικατάσταση μιας panasonic 50 plasma μοντελο 2011.
Απόσταση θέασης 2 μετρα
γωνία θέασης δεν με απασχολεί ιδιαίτερα διοτι μπροστα στην tv υπαρχει ένας διθέσιος καναπές.
συνθήκες φωτισμού συνηθως σκοτεινό δωμάτιο.
χρήση ταινίες,netflix,ελάχιστα παρακολουθηση τηλεοπτικων προγραμματων(λιγα αθλητικα), με ενδιαφέρει να διαβαζει και αρχεία απο εξωτερικό σκληρό( εχω ακούσει οτι οι νέες samsung έχουν πρόβλημα με dts).
budjet εως 700.
Μάλλον θα πρπει να πάω σε va panel αλλα δυσκολέυομαι να καταλαβω ποια tv διθέτει και ποια όχι, συνήθως αυτό δεν αναφέρεται στα χαρακτηριστικά στο skroutz οπού κάνω αναζήτηση.
υχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις-συμβουλές
Βασίλης
 

billask

New member
11 November 2019
3
καποια ακομα insights στο θέμα? πλησιαζει και η black friday και λεω μηπως την εκμεταλλευτω για να αναβαθμισω το συστημά μου!
σε LG η SONY καποια προταση?
 

billask

New member
11 November 2019
3
Απάντηση: Re: αγορά τηλεόρασης 55 ιντσων

αυτη ειναι 70 ιντσες...
Για την samsung q60ra ποια ειναι η γνωμη σας?Αυτη τη στιγμη η τιμη της ειναι γυρω στα 740 και ελπιζω σε κατι καλυτερο προς το τελος του μηνα!
 

SoCiaL

AVClub Enthusiast
26 September 2007
1,174
Re: Απάντηση: Re: αγορά τηλεόρασης 55 ιντσων

αυτη ειναι 70 ιντσες...
Για την samsung q60ra ποια ειναι η γνωμη σας?Αυτη τη στιγμη η τιμη της ειναι γυρω στα 740 και ελπιζω σε κατι καλυτερο προς το τελος του μηνα!

Την είδα σε φίλο πριν λίγες μέρες, μου έκανε καλή εντύπωση, έχει εξαιρετική κίνηση για αθλητικά, γρήγορο μενού, έχει και Apple TV+ app, με αξιοπρεπή ήχο.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk