Schiit Βifrost DAC (απο 31/8/11)

Totsipaki

Supreme Member
27 February 2007
5,054
Πολύ όμορφο πολύ ενδιαφέρον και στο "πνεύμα της εποχής.." αντε να αυξάνονται και να πλυθαίνουν τέτοιες προτάσεις αφου στα ψηφιακά τα "Θαυματα" είναι πλέον δυνατά και σε χαμηλές τιμές απλά οι παραδοσιακοί κατασκευαστές προτιμούν να ..ξεχνάνε το γεγονός..
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,689
Αθήνα
σε παρακαλώ... οχι shit.. shiit:flipout:

Δεν υπάρχει η ονομασία... πιο Αμερικάνικο χαζοχιουμορ δεν θα μπορουσα να φανταστώ... αλλά φαίνεται οτι φτιάχνουν καλά μηχανακια...
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,689
Αθήνα
Πολύ όμορφο πολύ ενδιαφέρον και στο "πνεύμα της εποχής.." αντε να αυξάνονται και να πλυθαίνουν τέτοιες προτάσεις αφου στα ψηφιακά τα "Θαυματα" είναι πλέον δυνατά και σε χαμηλές τιμές απλά οι παραδοσιακοί κατασκευαστές προτιμούν να ..ξεχνάνε το γεγονός..

Οι προπαραγγελίες έχουν πάρει φωτιά απο οσο διαβάζω... για να δουμε!!!
 

Dr Pan K

Supreme Member
18 December 2010
9,067
επειδη το παρακολουθω και εγω το θεμα, να προσθεσω πως ακομα δεν εχει αρχισει η παραδοση τον μοντελων usb, ουτε εχουν αναρτηθει οι driver για pc.

ακομα να πω πως η schiit εχει ανακοινωσει και ενα μεγαλυτερο μοντελο για αργοτερα φετος..
 

ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

Super Moderator
Staff member
20 October 2007
17,815
Μεσευρώπη

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,351
εγω δεν καταλαβαίνω, γιατί προσκυνάτε ένα μηχάνημα πριν καν το δειτε από κοντα ή ακόμα περισσότερο το ακούσετε οι ίδιοι ή κάποιος γνωστός που εμπιστεύεστε...
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,689
Αθήνα
^ δεν το προσκυνάω... απλά μου εχει κινήσει το ενδιαφέρον και αν ήταν αλλιώς τα πράγματα ισως και να το "έπαιζα" ... αυτό!
Ασε που δεν υπάρχει τρόπος να το δουμε ή να το ακουσουμε εκτος αν κάποιος κάνει την κινηση και το πάρει...
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,351
θα γίνω κουραστικός....
αλλά για κάποιο καιρό (ακόμα) δεν θα έπαιρνα τίποτα που δεν φοράει sabre και μάλιστα 9018
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,689
Αθήνα
^ σωστό κ αυτό δεν μπορώ να πω...
Α, επίσης εγώ δεν μπορώ να φτιαξω diy "βουβάλι" αρα για έτοιμο το κόστος ειναι ακόμα πιο υψηλό...
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,351
^ σωστό κ αυτό δεν μπορώ να πω...
Α, επίσης εγώ δεν μπορώ να φτιαξω diy "βουβάλι" αρα για έτοιμο το κόστος ειναι ακόμα πιο υψηλό...

είμαι σίγουρος ότι αν αποφάσιζες κάποιος θα βρισκόταν να σε βοηθήσει