Pairing bluetooth apple magic mouse σε Windows μέσω BootCamp

efthimis30

New member
13 September 2007
62
Αθήνα
Καλημέρα σε όλους!

Είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος ενός imac 27'' i5 3.06GHz με το 10.7.1

Χθες πέρασα τα Windows 7 Ultimate 32 bit μέσω Boot Camp και ομολογώ ότι αφού τελείωσα και με drivers (καλά ήταν τόσο εύκολο που ούτε μισό καφέ δεν πρόλαβα να πιω, να το χαρώ λιγάκι βρε αδερφέ....) δεν μπόρεσα να συνδέσω μέσω bluetooth το magic mouse. Το keyboard επίσης BT συνδέθηκε κανονικά οπότε δουλεύει κανονικά ο BT controller... τώρα δεν είμαι σπίτι όπου το έχω οπότε αν κάποιος μπορεί να στείλει καμία βοήθεια είναι καλοδεχούμενη...

... επίσης θα ήθελα να πω ότι οι υπολογιστές apple είναι πολύ μπροστά και σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να συγκριθούν με κάτι άλλο... παρακολουθώ καιρό συζητήσεις και διαφωνίες (πάντα κόσμια και πάντα με πολύ χιούμορ σε βαθμό απόλαυσης...) αλλά η γνώμη μου είναι αυτή. Η πρώτη μου δουλειά ήταν στην Rainbow σαν product manager οπότε αυτά που είδα στα mac το 2004 τα windows άρχισαν να τα "ακουμπούν" με τα απαράδεκτα Vista - εννοώ ότι είχε να κάνει με το User Interface... πιστεύω ότι όποιος έχει νιώσει το look & feel της Apple καταλαβαίνει...περί ορέξεως πάντως δεν γίνεται λόγος, πάντα λέω την δικιά μου γνώμη και φιλικά ε?-bye-

Ευχαριστώ και καλημέρες...
 

efthimis30

New member
13 September 2007
62
Αθήνα
Τελικά το κατάφερα σήμερα...δεν ήταν κάτι δύσκολο απλά ξαναπέρασα τον driver για το ποντίκι και έπαιξε...σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές