Command & Conquer: Tiberium Alliances

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Διαθέσιμος ένας εξαιρετικός τίτλος MMO strategy: Command & Conquer Tiberium Alliances από την Electronic Arts και μάλιστα δωρεάν στον browser μας!



CCTiberiumAlliances-gpd-logo.png








[video=youtube;bPz1xvU0-Kw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bPz1xvU0-Kw[/video]

Ξεκινήστε τον πόλεμο εδώ!
 

kostis22

AVClub Enthusiast
23 August 2007
751
Tο δοκίμασα. Πρέπει να φας πολλές μέρες συνεχόμενα για να αρχίσεις να παίζεις. Όλα κυλούν πολυυυυυυυυυυυυυυυυυύ αργά.
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Είμαι σε μια πολύ δυνατή συμμαχία, το bonus από τις κατακτήσεις μας εκτοξεύει τα αγαθά στα ύψη!
 

toliskot

Supreme Member
20 February 2012
4,465
Ραφήνα
Τα πρώτα 3 ήταν κορυφαία, το τέταρτο ενώ είχε πολύ καλά γραφικά, ο χειρισμός ήταν απαράδεκτος. Για να δούμε αυτό.....
 

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
Και εγώ είμαι στον κόσμο 21 από όταν άνοιξε
4 βάσεις, η μεγαλύτερη lvl22
Δυστυχώς πρέπει να το ταΐζεις το μηχάνημα, κάθε μήνα για να παίξεις σοβαρά
Σε επόμενο κόσμο, με το που θα ανοίξει, σφύρατε να παίξουμε καμία παρτίδα μαζί.
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Εγώ είμαι στον 18 κόσμο, 4 βάσεις και η μεγαλύτερη level 22. Από offence research έχουν πραγματοποιηθεί όλα εκτός από τα upgrades.

Μετά από 3 μήνες αρχίζει και γίνεται βαρετό αλλά πολύ κόπος για να το παρατήσεις.
 

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
Απάντηση: Re: Command & Conquer: Tiberium Alliances

Εγώ είμαι στον 18 κόσμο, 4 βάσεις και η μεγαλύτερη level 22. Από offence research έχουν πραγματοποιηθεί όλα εκτός από τα upgrades.

Μετά από 3 μήνες αρχίζει και γίνεται βαρετό αλλά πολύ κόπος για να το παρατήσεις.

Κρίμα δεν είμαστε μαζί :-(
Όντος τελικά είναι εθιστικό ή απλά μου έγινε συνήθεια
Πάντως στην ουσία μια μεγάλη επίθεση τη μέρα κάνω – άρα από δράση θα ήθελα παραπάνω.
Κάπου άκουσα ότι και το επόμενο Generals θα είναι f2p :-(
 

gramacar

Senior Member
22 June 2006
316
Καλά ρε παιδιά τί δωρεάν και κουραφέξαλα? Αφού πρέπει να πληρώνεις συνέχεια για να αναβαθμίζεσαι και να ανοίγεις πίστες. Τελικά σου στοιχίζει πολύ περισσότερα
από ότι αν το αγόραζες από την αρχή με 25 ας πούμε. Απλά τα δίνεις σιγά σιγά. Μεγάλη απάτη είναι αυτός ο τρόπος gameplay που προσπαθούθν να περάσουν τα τελευταία χρόνια οι εταιρείες.