Pro-παραγγελία PES 2010

Status
Not open for further replies.

YannisA

Supreme Member
22 January 2008
3,151
ΑΘΗΝΑ
@ JohnBougiou

Μαθαίνω ότι έρχεται τον Οκτώβριο.
Θα κάνουμε κανένα powerbuy όπως με το '09? Με ενδιαφέρει ένα κομμάτι (για την ώρα).
Thnx, Γιάννης
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Re: PES 2010

Γιάννη μου, μέσα στο μυαλό μου είσαι; :grinning-smiley-043

Την τρέχουσα εβδομάδα θα επικοινωνήσω ώστε να κανονίσω μια καλύτερη τιμή για τα μέλη μας!

Σε λίγες μέρες θα έχω περισσότερες πληροφορίες. -bye-
 

musc

New member
30 January 2008
43
Γίνεται να κάνουμε τέτοιο πράγμα?Τότε είμαι μέσα.Στο play το έχει 52 ευρώ με t-shirt.Eλπίζω να το βρείτε κάτω από 50.
 

KleKoR

Supreme Member
30 November 2007
7,564
Πέρυσι το είχαμε πάρει 52,50 με το power buy που κανόνισε και οργάνωσε ο johnbougiou....
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Λοιπόν παιδιά, φέτος η τιμή που προορίζεται για μας είναι στα 50 το κομμάτι και προϋπόθεση πάνω από 40 κομμάτια στην τελική παραγγελία. Χωρίς αποστολές φέτος,να συναντηθούμε όλοι στο Σύνταγμα. Θα έχουμε το Ελληνικό Pro Evolution Soccer 2010 μαζί με την Ελληνική συμμετοχή για το 3ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα PES και σε μια ή δυο μέρες νωρίτερα από την επίσημη κυκλοφορία του(Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2009).

Ακούω τις γνώμες σας,πως σας φαίνεται το φετινό deal, για να προχωρήσουμε στην προπαραγγελία του φετινού Pro Evolution Soccer.
 
Last edited:

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Η προ-παραγγελία είναι διαθέσιμη για τις εκδόσεις PLAYSTATION®3, Xbox 360 και PC-DVD.
 

KleKoR

Supreme Member
30 November 2007
7,564


Λοιπόν παιδιά, φέτος η τιμή που προορίζεται για μας είναι στα 50 το κομμάτι και προϋπόθεση πάνω από 40 κομμάτια στην τελική παραγγελία. Χωρίς αποστολές φέτος,να συναντηθούμε όλοι στο Σύνταγμα. Θα έχουμε το Ελληνικό Pro Evolution Soccer 2010 μαζί με την Ελληνική συμμετοχή για το 3ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα PES και σε μια ή δυο μέρες νωρίτερα από την επίσημη κυκλοφορία του(Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2009).


:grandpa:
 

Αλέξης

Supreme Member
20 June 2006
6,321
Δεν ξέρω ποια έκδοση είναι, αλλά εδώ παίζει στα 39.90
για προπαραγγελίες μέχρι 30/09/09.
 
Last edited by a moderator:

spyridy

AVClub Enthusiast
5 September 2007
1,130
Γλυφάδα
Υπάρχουν 2 θέματα για να επιλέξει κάποιος...
1) αγορά στο χαμηλότερο κόστος
2) αγορά ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ έκδοσης

Για μένα η υποστήριξη της ελληνικής έκδοσης, έτσι ώστε να φαίνονται οι πωλήσεις στην ελλάδα, και να μας παίρνουν στα σοβαρά τώρα αλλά και μελλοντικά για την προσθήκη ελληνικών ομάδων ή ακόμα και ελληνικού πρωταθλήματος μέσα στο παιχνίδι, είναι πολύ σημαντική, και θα "θυσιάσω" αυτά τα επιπλέον 10 ευρώ. Για κάποιον άλλο μπορεί να είναι αποκλειστικά θέμα τιμής, και να προτιμήσει την αγορά απο το εξωτερικό ή ακόμα και απο άλλο ελληνικό μαγαζί που θα πουλάει όμως σίγουρα μια μη-ελληνική έκδοση σε χαμηλότερη τιμή.

JohnBougiou υπολόγισέ με για 2 κομμάτια PRO for PS3.

Επίσης θα ήθελα να εξετάσεις το ενδεχόμενο για προπαραγγελία και του FIFA 10. Προσωπικά θα ήμουν μέσα για άλλο 1 κομμάτι του FIFA.

Γιάννης
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Όταν κοιτάμε τιμές από Αγγλία προσθέτουμε τα μεταφορικά και άλλη μια εβδομάδα παράτασης.

Συμφωνώ απόλυτα με την άποψη της υποστήριξης του Ελληνικού Pro Evolution Soccer! :fahne90: :grinning-smiley-043
 

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Δεν ξέρω ποια έκδοση είναι, παίζει στα 39.90

Η Αγγλική έκδοση + μεταφορικά. Δεν θα εμπιστευόμουν άγνωστο προς έμενα κατάστημα, ώστε να διοργανώσω μια προπαραγγελία με υψηλή επικινδυνότητα.
 
Last edited:

JohnBougiou

Supreme Member
17 January 2007
3,385
Athens
Γιάννη φαντάζομαι σ'εμας που είμαστε εκτός Αττικής θα μας τα στείλεις όπως πέρυσι έτσι;-bye-

Λίγα κομμάτια φέτος εκτός Αττικής,εσύ είσαι από τους εκλεκτούς! -bye-
 
Status
Not open for further replies.