alefantos2007
Supreme Member
Re: Alcatraz
ευτυχως κ το νημα παιδες κ μου θυμηζεται οτι πρεπει να το δω!!! ακομα να δω της προηγουμενης δευτερας τωρα λετε οτι εχουμε και διπλα κεπεισοδια ποιος στη χαρη μας!!!! βρηκαμε δουλεια για το σ/κ!!
ευτυχως κ το νημα παιδες κ μου θυμηζεται οτι πρεπει να το δω!!! ακομα να δω της προηγουμενης δευτερας τωρα λετε οτι εχουμε και διπλα κεπεισοδια ποιος στη χαρη μας!!!! βρηκαμε δουλεια για το σ/κ!!