Καλησπέρα σε όλους.Αυριο παραλαμβάνω το svs sb 1000.Οχι τόσο νέο σαν μοντέλο αλλά για μένα καινούργιο.Το προτίμησα λόγω χαμηλής τιμής έτσι ώστε να μπορώ να πάρω και δεύτερο κάποια στιγμή.Το σύστημα μου αποτελείται από τα: denon 2500, dali zensor 3 μπροστά με το κεντρικό τους και dali zensor 1 πίσω συν ένα ζευγάρι atmos της eltax monitor ATM.Μεχρι τώρα είχα δύο σαμπ τα: koda gw 212.Ο χώρος μου είναι 16,5 τετραγωνικά 3x5,5 με το σύστημα στο φαρδύ τοίχο και ήθελα να μου πείτε ποια είναι η καλύτερη επιλογή τοποθετησης.Αναμεσα στα δύο μπροστά ηχεία και κάτω από το κεντρικό είναι καλά; Ευχαριστώ.