Μόλις έχω στα χέρια μου τον predator V1.2 2012 edition. Έχει μερικές αλλαγές στο σχεδιασμό του κυρίως στο πίσω καπάκι και στο clip. Αυτό που μου κάνει τρομερή εντύπωση είναι η βαφή του (μοναδική). Σαν απόδοση είναι όντως ο καλύτερος R5 που έχω και σπουδαίος thrower. Αν και γνώριζα οτι έρχεται σε χάρτινο κουτάκι, να πώ την αλήθεια μου σε έναν τέτοιο φακό θα ταίριαζε ένα ανάλογο βαλιτσάκι. Όσο αφορά τον προγραμματισμό του μου φάνηκε πιο εύκολος απο οτι περίμενα. Τις επόμενες μέρες θα προσπαθήσω να απλοποιήσω τις λειτουργίες του και θα τις μοιραστώ μαζί σας.
![label.jpg label.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53664-963411ea33f0be5b6a39cbcfca5bb851.jpg)
![Armytek full.jpg Armytek full.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53644-7a6bab75679e0d715084d9be709e6447.jpg)
![Armytek close.jpg Armytek close.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53629-9ba0303915071ea9467e834395aac21f.jpg)
![label.jpg label.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53664-963411ea33f0be5b6a39cbcfca5bb851.jpg)
![Armytek full.jpg Armytek full.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53644-7a6bab75679e0d715084d9be709e6447.jpg)
![Armytek close.jpg Armytek close.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/53/53629-9ba0303915071ea9467e834395aac21f.jpg)