Επειδη εν μερει εχουμε κοινα μουσικα γουστα, πιστευω οτι οφειλεις να ακουσεις τα ηχεια αυτης της εταιρειας. Αρχισε απο το SOLO (το "μικροτερο" μοντελο) και ανεβα οσο σε παιρνει οικονομικα. Θα παθεις πλακα με τα δυναμικα, τις χροιες και την εικονα που δημιουργουν.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΣΟΣ said:Τωρα, βαλτός είσαι; :aktion033:
platon said:Taso, αυτη ειναι μια λυση,
:award:
Μηπως να ερθεις για μια βολτα... νοτια του παραδεισου???:music-smiley-005:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΣΟΣ said:Α και κάτι πάααααααρα πολύ σημαντικό: τα μουσικά μου ακούσματα δεν περιλαμβάνουν ούτε βιολιά, ούτε πιάνα ούτε κονσέρτα.