29" λαμπάτη sony 4ετίας. Τώρα ενώ έπαιζε έσβησε και άρχισε να αναβοσβήνει το λαμπάκι stand-by.
Βγάζω και ξαναβάζω πρίζα, τα ίδια. Μόλις πατάς το κουμπί να ανάψει κάνει γιά 1" ότι ξεκινάει (ακούγεται στιγμιαία ο ήχος του επιλεγμένου καναλιού) και αμέσως μετά σβήνει. Αναβοσβήνει συνέχεια το λαμπάκι stand-by της συσκευής. Κάηκε;;
Βγάζω και ξαναβάζω πρίζα, τα ίδια. Μόλις πατάς το κουμπί να ανάψει κάνει γιά 1" ότι ξεκινάει (ακούγεται στιγμιαία ο ήχος του επιλεγμένου καναλιού) και αμέσως μετά σβήνει. Αναβοσβήνει συνέχεια το λαμπάκι stand-by της συσκευής. Κάηκε;;