Καλημέρα σε όλους.
Είμαι λίγο πριν την αγορά νέας τιβί και αναρωτιώμουν αν αξίζει τα επιπλέον χρήματα η αγορά μιας επέκτασης εγγύησης που βλέπω να δίνουν σε διάφορα καταστήματα...
Φαντάζομαι ότι αφορά το ίδιο το κατάστημα (ή την αλυσίδα) και όχι τον κατασκευαστή.
Ποιά η μέχρι τώρα εμπειρία σας ;;;
Είμαι λίγο πριν την αγορά νέας τιβί και αναρωτιώμουν αν αξίζει τα επιπλέον χρήματα η αγορά μιας επέκτασης εγγύησης που βλέπω να δίνουν σε διάφορα καταστήματα...
Φαντάζομαι ότι αφορά το ίδιο το κατάστημα (ή την αλυσίδα) και όχι τον κατασκευαστή.
Ποιά η μέχρι τώρα εμπειρία σας ;;;