Ένας φίλος ενδιαφέρεται για την αγορά ενός Combo (DVB-S και DVB-T) δέκτη χωρίς CI! Δεν ενδιαφέρεται για συνδρομή, μόνο για Free To Air και κύριο κριτήριο του είναι η τιμή και να δείχνει ελληνικούς υπότιτλους και OSD!
Τι έχετε να προτείνετε;
Να προσθέσω ότι είναι αρχάριος και θέλει να κάνει μία αρχή αλλά δεν νομίζω να βάλει ποτέ συνδρομή οπότε μην μου πείτε γιατί δεν παίρνει έναν με CI μπορεί στο μέλλον να βάλει...:slapface:
Τι έχετε να προτείνετε;
Να προσθέσω ότι είναι αρχάριος και θέλει να κάνει μία αρχή αλλά δεν νομίζω να βάλει ποτέ συνδρομή οπότε μην μου πείτε γιατί δεν παίρνει έναν με CI μπορεί στο μέλλον να βάλει...:slapface: