Χαιρετω. Ενδιαφερομαι να αγορασω TV στις 26-27'' [λογω συγκεκριμενου χωρου]. Παρακολουθηση τηλεοτικων προγραμματων και ταινιες. θα ηθελα την γνωμη σας, εαν καποιος ειναι κατοχος ή ετυχε να δει απο κοντα το συγκεκριμενο μοντελο Turbo-X TVX-2621 LED TV 26''. Εδω που μενω δεν υπαρχει Πλαισιο και ετσι δεν θελω να παρω γουρουνι στο σακι. Επισης θα ηθελα καποια γνωμη για τα μοντελα της F&U στις 26''. Για ολα Δεν βρισκω τιποτε οσο και να εψαξα. Δεκτες και προτασεις. Ευχαριστω.