Κύριοι καλησπέρα...
Καλπάζοντας όλοι ολοένα και γρηγορότερα για High Definition και για τα περιβόητα σήματα 1080p...μπήκα και εγώ στο χορό για την αγορά μιας True Hd τηλεόρασης...τους τελευταίους μήνες εχω δεί κριτικές , αναφορές & δοκιμές για μεμονομένες τηλεοράσεις όμως δεν έχω δεί μια πλήρης δοκιμή με όλες τις Full HD LCD TV δίπλα δίπλα.
Εχώ καταλήξει σε τέσσερα μοντέλα που ομολογουμένως είναι όλα καλά...πιο όμως είναι η ναβαρχίδα απο αυτά...ή αν υπάρχει κάποιο άλλο μοντέλο πιο ειναι αυτο?
Το budget που διαθέτο ειναι 3000- 3500 Εuro και τα μοντέλα οπου έχω διαλέξει βάσει του budget μου είναι με σειρά προτίμησης (σχέση τιμής - ποιότητα απόδοσης) τα εξείς: (1) Samsung le40f71b , (2) Sharp lc42xd1e , (3) Sony kdl-40x2000 , (4) Philips 37PF9731D...πιό μοντέλο πιστεύετε οτι πραγματικά αξίζει?...Εγώ τείνω πιο πολύ στην Samsung
Sorry αν σας προκάλεσα καπια μικρή ιμικρανία , πραγματικά θα εκτιμούσα μια δεύτερη ανεξάρτητη γνώμη , κάπoιο review , test κ.ο.κ
Υ.γ: Την διαφορά της Samsung le40f71b με την LE40Μ91B ως προς την τιμή και την τεχνολογία την γνωρίζω...πια όμως παίζει καλύτερα και πια είναι καλύτερη επένδυση για το τώρα και για το μέλλον?:grinning-smiley-043
Καλπάζοντας όλοι ολοένα και γρηγορότερα για High Definition και για τα περιβόητα σήματα 1080p...μπήκα και εγώ στο χορό για την αγορά μιας True Hd τηλεόρασης...τους τελευταίους μήνες εχω δεί κριτικές , αναφορές & δοκιμές για μεμονομένες τηλεοράσεις όμως δεν έχω δεί μια πλήρης δοκιμή με όλες τις Full HD LCD TV δίπλα δίπλα.
Εχώ καταλήξει σε τέσσερα μοντέλα που ομολογουμένως είναι όλα καλά...πιο όμως είναι η ναβαρχίδα απο αυτά...ή αν υπάρχει κάποιο άλλο μοντέλο πιο ειναι αυτο?
Το budget που διαθέτο ειναι 3000- 3500 Εuro και τα μοντέλα οπου έχω διαλέξει βάσει του budget μου είναι με σειρά προτίμησης (σχέση τιμής - ποιότητα απόδοσης) τα εξείς: (1) Samsung le40f71b , (2) Sharp lc42xd1e , (3) Sony kdl-40x2000 , (4) Philips 37PF9731D...πιό μοντέλο πιστεύετε οτι πραγματικά αξίζει?...Εγώ τείνω πιο πολύ στην Samsung
Sorry αν σας προκάλεσα καπια μικρή ιμικρανία , πραγματικά θα εκτιμούσα μια δεύτερη ανεξάρτητη γνώμη , κάπoιο review , test κ.ο.κ
Υ.γ: Την διαφορά της Samsung le40f71b με την LE40Μ91B ως προς την τιμή και την τεχνολογία την γνωρίζω...πια όμως παίζει καλύτερα και πια είναι καλύτερη επένδυση για το τώρα και για το μέλλον?:grinning-smiley-043