- 16 July 2012
- 383
Γεια σας. Πωλούνται τα παρακάτω. Οι τιμες ειναι λογικες βρισκομαι Αθηνα, Αγια Παρασκευη , δε στελνω ταχυδρομειο.
Αρχικα πωλειται καινουριο σφραγισμενο καλώδιο 2χ2m qed xt40i factory terminated. Παραγγειλα για μενα και αντι για ενα μου εφερε δυο το amazon! 149 στην αγορα, 125 το δινω εγω.
![1711981710859.png 1711981710859.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191053-5c92be9f88470030111560d3fcce7a92.jpg)
![1711981764143.png 1711981764143.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191054-1860defbf049a87301255d94b9992a51.jpg)
Πωλειται ουτε 2 μηνων καλωδιο chord c link rca - 60 ευρω. Αγοραστηκε για να αποφασισω ποιο dac μου αρεσει πιο πολυ (μεταξυ wiim pro plus και εσωτερικο του attessa) . Αν και το βελτιωσε πολυ το dac του wiim μενει πισω σε σχέση με του attessa) οποτε δε θα χρειαστω αναλογικο καλώδιο.
![1711981955718.png 1711981955718.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191056-d4fabac3fa7d8264f7905cf5e825a99a.jpg)
Πωλειται επισης το λίγων μηνών qed performance coaxial digital audio - 60 ευρω. Ωραιο καθαρο ισορροπημενο με μεγαλη σκηνικη ακριβεια, αλλα επειδη αποφασισα να τα πουλήσω ολα θα παω η σε audioquest carbon coaxial η σε carbon optical.
![1711981972790.png 1711981972790.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191057-68ff270977ed9a0893303f7c2e2fd267.jpg)
Τελος πωλειται το supra ply 3.4s - 60 ευρω. Απο το καταστημα αγοραστηκε σε ρολο 2χ2.5μ και τοποθετηθηκαν banana plugs της audioquest τα απλα bfa100. Το εχω 1.5 χρονο το καλωδιο, το αλλαξα γιατι ηδη το συστημα μου ειχε ενεργεια και μπασο, και εψαχνα κατι σε πιο αναλυτικο και καθαρο. Το supra εχει φυσικες χροιες, μεστες μεσαιες, δυνατο μπασο, και "γλυκες" ψηλες. Απο το καταστημα εκοψαν το εξτρα καλωδιακι για τη γειωση σε περιπτωση που ηθελε καποιος να τη συνδεσει (δε ξερω γιατι - μου ειπε οτι δε το χρησιμοποιουσαν ετσι)
![1711982359574.png 1711982359574.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191058-236be0e25c947828b956099f112bea66.jpg)
![1711982454186.png 1711982454186.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191060-b79296b87d2f1a52e766e9e41dd46f96.jpg)
![1711982498410.png 1711982498410.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191062-de46011c2bfff06184153e735941a60f.jpg)
Τέλος jumper cables 10cm 4x silver anniversary xt για αντικατάσταση των μεταλλικών plates . Καλύτερη πιο smooth απόδοση από τα stock plates των ηχείων που έχουν υποδοχές για διπλοκαλωδιωση.
15 ευρώ . Τα άλλαξα με τα matching jumpers της qed για τα xt40i που έχω γιαυτο τα πουλάω . Είναι 20 ημερων …
Αρχικα πωλειται καινουριο σφραγισμενο καλώδιο 2χ2m qed xt40i factory terminated. Παραγγειλα για μενα και αντι για ενα μου εφερε δυο το amazon! 149 στην αγορα, 125 το δινω εγω.
![1711981710859.png 1711981710859.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191053-5c92be9f88470030111560d3fcce7a92.jpg)
![1711981764143.png 1711981764143.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191054-1860defbf049a87301255d94b9992a51.jpg)
Πωλειται ουτε 2 μηνων καλωδιο chord c link rca - 60 ευρω. Αγοραστηκε για να αποφασισω ποιο dac μου αρεσει πιο πολυ (μεταξυ wiim pro plus και εσωτερικο του attessa) . Αν και το βελτιωσε πολυ το dac του wiim μενει πισω σε σχέση με του attessa) οποτε δε θα χρειαστω αναλογικο καλώδιο.
![1711981955718.png 1711981955718.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191056-d4fabac3fa7d8264f7905cf5e825a99a.jpg)
Πωλειται επισης το λίγων μηνών qed performance coaxial digital audio - 60 ευρω. Ωραιο καθαρο ισορροπημενο με μεγαλη σκηνικη ακριβεια, αλλα επειδη αποφασισα να τα πουλήσω ολα θα παω η σε audioquest carbon coaxial η σε carbon optical.
![1711981972790.png 1711981972790.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191057-68ff270977ed9a0893303f7c2e2fd267.jpg)
Τελος πωλειται το supra ply 3.4s - 60 ευρω. Απο το καταστημα αγοραστηκε σε ρολο 2χ2.5μ και τοποθετηθηκαν banana plugs της audioquest τα απλα bfa100. Το εχω 1.5 χρονο το καλωδιο, το αλλαξα γιατι ηδη το συστημα μου ειχε ενεργεια και μπασο, και εψαχνα κατι σε πιο αναλυτικο και καθαρο. Το supra εχει φυσικες χροιες, μεστες μεσαιες, δυνατο μπασο, και "γλυκες" ψηλες. Απο το καταστημα εκοψαν το εξτρα καλωδιακι για τη γειωση σε περιπτωση που ηθελε καποιος να τη συνδεσει (δε ξερω γιατι - μου ειπε οτι δε το χρησιμοποιουσαν ετσι)
![1711982359574.png 1711982359574.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191058-236be0e25c947828b956099f112bea66.jpg)
![1711982454186.png 1711982454186.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191060-b79296b87d2f1a52e766e9e41dd46f96.jpg)
![1711982498410.png 1711982498410.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/191/191062-de46011c2bfff06184153e735941a60f.jpg)
Τέλος jumper cables 10cm 4x silver anniversary xt για αντικατάσταση των μεταλλικών plates . Καλύτερη πιο smooth απόδοση από τα stock plates των ηχείων που έχουν υποδοχές για διπλοκαλωδιωση.
15 ευρώ . Τα άλλαξα με τα matching jumpers της qed για τα xt40i που έχω γιαυτο τα πουλάω . Είναι 20 ημερων …
Attachments
Last edited: