Έχω ψωνίσει πολλά κομμάτια όλα από Olympus.de. με εγγύηση ενός έτους. Κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα, ότι παρέλαβα ήταν σαν καινούριο, στα κουτιά τους με όλα τα παρελκόμενα και τα χαρτιά τους. Θα σου έλεγα να προτιμήσεις πωλητές από Ευρώπη, πρώτον για να αποφύγεις τους φόρους και δεύτερο για να καλύπτεσαι από εγγύηση - μην πάρεις τίποτα αν δεν διευκρινίσεις πρώτα το τελευταίο ζήτημα, για πόσο σε καλύπτει και πώς. Κατά προτίμηση βέβαια να είναι πωλητές με ψηλά σκορ...