εδώ και καιρό διαβάζω για media players. τελικά αυτός που θα παίξει απροβλημάτιστα blu ray iso (όχι απαραίτητα μέσω δικτύου) ποιος είναι? εύρος τιμής σε δύο επίπεδα. 100 - 300 ευρώ και 300 - 500 ευρώ.ευχαριστώ..
Netgear ntv550 και egreat A1080 (κλωνος dune),που εχω, παιζουν bluray.iso απροβληματιστα και απο δικτυο.Γενικα το sigma 8642 ειναι εγγυηση σαν τσιπακι.Βεβαια μιλαμε μονο για 2D......To ειχα γραψει και αλλου,για μενα οι vfm (και οχι μονο) λυσεις αυτη την στιγμη ειναι netgear nt550 για 2D και αν θες 3D, himedia 900-910a (εδω δεν θα εχεις menu στα bluray και ισως να παρουσιαζονται,καποια κολληματακια).
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.