Γεια σας παιδιά προκειται να αγοράσω ενα DVD recorder οικιακό, ένα υποψήφιο έξ' αυτων είναι το LG DR389 http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/DVD-Players/LG-DR389.htm Η ερωτηση μου ειναι, εφοσον η συσκευή διαθέτει USB γινεται να βαλω καποιο usb stick και να γραφω απο την TV στο stick? αντι να γραφω στο δισκακι? Εαν δεν γινεται στο συγκεκριμενο γινετε σε καποιο αλλο?(χωρις δισκο φυσικα και σε λογικη τιμη γι'αυτα τα δεδομενα)
Αλλη ερωτηση ειναι σε ενα DVD δισκάκι θα χωραει ενας ποδοσφαιρικος αγωνας?σε καλη ποιοτητα? Για τα LG τι γνωμη έχετε? Αξίζει να το αγοράσω τωρα που μπενει στη ΤV το ψηφιακο σημα?
Περιμένω εναγωνιως την απαντηση σας
Ευχαριστω εκ των προτέρων
Αλλη ερωτηση ειναι σε ενα DVD δισκάκι θα χωραει ενας ποδοσφαιρικος αγωνας?σε καλη ποιοτητα? Για τα LG τι γνωμη έχετε? Αξίζει να το αγοράσω τωρα που μπενει στη ΤV το ψηφιακο σημα?
Περιμένω εναγωνιως την απαντηση σας
Ευχαριστω εκ των προτέρων