![FZ8_3q-001.jpg](http://2.static.img-dpreview.com/reviews/panasonicfz8/images/FZ8_3q-001.jpg?v=1557)
![allroundview.-001jpg.jpg](http://2.static.img-dpreview.com/reviews/panasonicfz8/images/allroundview.-001jpg.jpg?v=1557)
H εξαιρετικη compact zoom της panasonic με καλο LEICA φακό 12x ,δυνατό φλάς, πολύ καλο ηλεκτρονικό viewfinder,ελαφριά,εργονομική ,και μεγάλη αυτονομία (μπαταρια Λιθίου).Ισως η πιο επιτυχημενη της σειρας FZ.
Review της μπορείτε να δείτε εδω
Σε άριστη κατάσταση , (εχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα) και αν θυμάμαι καλά υπάρχει και η συσκευασία της.Ολα τα παρελκόμενα παντως υπάρχουν κανονικά (λουράκι , καπάκι φακου , φορτιστης)
Επειδή δεν χρησιμοποιείται, στα 110 μόνο. :a0210:
Στείλτε πμ.
Last edited: