καλημερα
μπορει να ξανα εχει ειπωθει αλλα θελω να μαθω πως ειναι δυνατον να κανουμε την τηλεοραση του θεματος να εχει προσβαση σε δικτυο? μεσω cli καρτας ή οτιδηποτε αλλο. επισης στην sd καρτα τι μπορουμε να βαλουμε για να το δουμε στην τηλεοραση? ή μπορουμε να γραψουμε καποιο προγραμμα στην sd καρτα?
μπορει να ξανα εχει ειπωθει αλλα θελω να μαθω πως ειναι δυνατον να κανουμε την τηλεοραση του θεματος να εχει προσβαση σε δικτυο? μεσω cli καρτας ή οτιδηποτε αλλο. επισης στην sd καρτα τι μπορουμε να βαλουμε για να το δουμε στην τηλεοραση? ή μπορουμε να γραψουμε καποιο προγραμμα στην sd καρτα?